POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Blondi pisze: 21 sty 2022 14:03 Dzisiejszy dzionek z numerem 2944 :D .Też tak macie ,że coraz bardziej napięcie i podniecenie rośnie ......w głowie krążą pytania...kiedy ,gdzie, jaki obiekt. Uwielbiam ten stan :mrgreen:
Pozdrowinka i buziaczki :kwiat:
Blindi witam :) jak długo czekasz na przydział?Bo u mnie wielkie zaskoczenie :shock: w styczniu dostałam pismo z NFZ z numerem, a przez 11 dni spadlo 850 czy tak szybko teraz spadaja numery?I co ciekawe napisali przewidywany czas oczekiwania 12 m-c od daty wpływu wniosku do NFZ.Z tego wynika że jeszcze w tym roku pojade do sanatorium.Po prostu jestem w szoku.
Pozdrawiam :)
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Witaj Krychna.
Spadek numerków zgodnie z moimi przewidywaniami ,mam obecnie 7770.Myślę ,że w końcu trafi mi się okres letni na wyjazd.Przełom maja-czerwiec wszystko będzie wiadomo.A Tobie pewnie jesień się trafi.Myślałabym o zwrotach.Ale to już Twoja decyzja.Ja miałam przydział w zeszłym roku na 30 marca i zrezygnowałam,a jak trafi mi się w lecie to już będzie dobrze ,bo pewnie będzie mniej obostrzeń.Pozdrawiam wszystkich oczekujących. :kwiat:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Witam

Nr w kolejce na dziś to 7.634 (neurologia). Oby mój wyjazd do sanatorium nie wypadł w maju bo akurat wtedy mam zarezerwowany pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym. :?
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

dorotka65 pisze: 22 sty 2022 08:06 Witaj Krychna.
Spadek numerków zgodnie z moimi przewidywaniami ,mam obecnie 7770.Myślę ,że w końcu trafi mi się okres letni na wyjazd.Przełom maja-czerwiec wszystko będzie wiadomo.A Tobie pewnie jesień się trafi.Myślałabym o zwrotach.Ale to już Twoja decyzja.Ja miałam przydział w zeszłym roku na 30 marca i zrezygnowałam,a jak trafi mi się w lecie to już będzie dobrze ,bo pewnie będzie mniej obostrzeń.Pozdrawiam wszystkich oczekujących. :kwiat:
Witaj Dorotko65 :) bede obserwowała spadek numerów i mysle ze na przelomie sierpnia a wrzesnia bedę próbowała wydzwonic cos ze zwrotówa czy sie uda czas zweryfikuje.
Pozdrawiam :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

dorotka65 pisze: 22 sty 2022 08:06 Witaj Krychna.
Spadek numerków zgodnie z moimi przewidywaniami ,mam obecnie 7770.Myślę ,że w końcu trafi mi się okres letni na wyjazd.Przełom maja-czerwiec wszystko będzie wiadomo.A Tobie pewnie jesień się trafi.Myślałabym o zwrotach.Ale to już Twoja decyzja.Ja miałam przydział w zeszłym roku na 30 marca i zrezygnowałam,a jak trafi mi się w lecie to już będzie dobrze ,bo pewnie będzie mniej obostrzeń.Pozdrawiam wszystkich oczekujących. :kwiat:
Witaj Dorotko65 :) Bedę obserwowac spadek numerów i tak sobie myśle ze od sierpnia bede próbowała dzwonić o zwroty a co bedzie czas pokaże.
Ty już jestes na ostatniej prostej życze Tobie wymarzonego miejsca do sanatorium :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Blondi »

krychna pisze: 21 sty 2022 20:03
Blondi pisze: 21 sty 2022 14:03 Dzisiejszy dzionek z numerem 2944 :D .Też tak macie ,że coraz bardziej napięcie i podniecenie rośnie ......w głowie krążą pytania...kiedy ,gdzie, jaki obiekt. Uwielbiam ten stan :mrgreen:
Pozdrowinka i buziaczki :kwiat:
Blindi witam :) jak długo czekasz na przydział?Bo u mnie wielkie zaskoczenie :shock: w styczniu dostałam pismo z NFZ z numerem, a przez 11 dni spadlo 850 czy tak szybko teraz spadaja numery?I co ciekawe napisali przewidywany czas oczekiwania 12 m-c od daty wpływu wniosku do NFZ.Z tego wynika że jeszcze w tym roku pojade do sanatorium.Po prostu jestem w szoku.
Pozdrawiam :)
Witaj 18 stycznia minął rok od złożenia wniosku,teraz okres oczekiwania
skrócił się do 12 miesięcy.
Pojadę druga połowa czerwca , lipiec,tak mi pani z nfz zakomunikowała.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Blondi »

Numer na dzień dzisiejszy to 2566....coraz bliżej....hura :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

DorotaB pisze: 22 sty 2022 11:57 Witam

Nr w kolejce na dziś to 7.634 (neurologia). Oby mój wyjazd do sanatorium nie wypadł w maju bo akurat wtedy mam zarezerwowany pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym. :?
Napisz do NFZ prośbę i uzasadnij.
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Myślę, że nie warto - Blondi napisała dziś, że jest 2.566 w kolejce i "Pojadę druga połowa czerwca , lipiec,tak mi pani z nfz zakomunikowała".
Z tego wynika, że ja z moim dzisiejszym 7.242 wyjadę odpowiednio później. Moje obawy się rozwiały.
ania slawek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 27 paź 2017 19:44
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: ania slawek »

Witam czy ktos z Panstwa byl w Ciechocinku ZNP.Prosze o jakies wiadomosci.POZDRAWIAM OCZEKUJACYCH
ODPOWIEDZ