POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Kuty no to poczekamy :o trochę a miało być tak szybko po nowej ustawie takie niby weryfikacje że nie wcześniej jak po 12 mc od poprzedniego przydziału ale cieszę się że jesteś w kolejce z nami pozdrawiam :kwiat:
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

Hejka ZIOMALE.

Kuty, miło usłyszeć, a raczej przeczytać info od Ciebie. Widzę, że ciśniesz do przodu i tak trzymać. Ja zniechęciłem się po pobycie w Rymanowie - totalna porażka!!! Człowiek czeka 23 miesiące i dostaje jakiś SYF, nie mylić z chorobą weneryczną :lol: :lol: :lol:
Ale nie zawsze dostaje się to, na co człowiek zasługuje. Napisałem,że już nigdy więcej nie złoże wniosku.... blefowałem. poczekam do marca i złożę wniosek. Wolę jeździć w okresie zimowym. Wiosna, lato, jesień to inna bajka.
Pozdrawiam
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Jak wyglądają w Pomorskim zwroty czy ktoś może :oops: wie lub próbował dzwonić na grudzień :o pozdrawiam serdecznie wszystkich
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: kuty »

BarbaraSzczepanska.......
szybciej nie będzie, dopóty, dopóki wcześniejsi ( ci z przed nowelizacji ustawy ) nie zejdą z kolejki. ;)
Może przy następnym składaniu wniosku za kilka lat.

Endrjus.....
Ja wolę sanatorium w porze letniej. :D
A kiepski przydział ( sanatorium ) zawsze się może trafić.
.....nigdy nie rezygnuj, następne może być super. :)
Elik11
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 09 paź 2016 19:09
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Elik11 »

BarbaraSzczepanska pisze: 17 lis 2019 16:55 Jak wyglądają w Pomorskim zwroty czy ktoś może :oops: wie lub próbował dzwonić na grudzień :o pozdrawiam serdecznie wszystkich
Dzwoniłam dzisiaj. Dostałam propozycje Solec Zdrój, Krynica Zdrój, no i dla pary Muszyna, ale nie mogliśmy skorzystać, bo ja mam reumatologię, a mąż neurologia, a Muszyna nie ma neurologii. Terminy 1-2.12.2019 wyjazd :) Poczekam, zadzwonię za jakiś czas :kwiat: :) Pani miła i uprzejma :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Elik11,jak pytałaś o zwroty to miałaś informację który obiekt,czy tylko terminy i miejscowość.Rozważam dzwonienie o zwrot tylko boję się ,aby nie "złapać" jakiegoś beznadziejnego sanatorium.Pozdrawiam :kwiat:
Elik11
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 09 paź 2016 19:09
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Elik11 »

dorotka65 pisze: 20 lis 2019 18:18 Elik11,jak pytałaś o zwroty to miałaś informację który obiekt,czy tylko terminy i miejscowość.Rozważam dzwonienie o zwrot tylko boję się ,aby nie "złapać" jakiegoś beznadziejnego sanatorium.Pozdrawiam :kwiat:
Najpierw Pani podała mi miejscowości, ale kiedy zapytałam o sanatorium, to podała mi i nazwy: Solec - Jasna, Muszyna -Revita (chyba), Krynica nie pamiętam :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Elik teraz po 20 listopada są zwroty na czas Świąteczny powodzenia :)
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Elik11 a czy podała daty czy tylko miejscowości ;) pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

W Revicie jest przyzwoicie. Byłam tam w zeszłym roku przełom IX/X. Jedyny mankament to brak basenu, ale idzie przeżyc. Można przyjechac dzień wcześniej. Najlepsze pokoje z widokiem na miasto - mają balkony. W zasadzie wszędzie blisko. :)
ODPOWIEDZ