POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Dorotka65 dzięki ,że mi piszesz o takiej opcji dojazdu. Muszę to sobie sprawdzić, bo też wolałabym być w Krynicy rano. Do tej pory myślałam, żeby jechać PKP do Krakowa i z Krakowa busem. Daleko jest w Krynicy od przystanku autobusowego do sanatorium ?
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Atina, bardzo dziękuję 🙂 Pozdrawiam🌹
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Tara nie jest daleko z mojego punktu widzenia :)
Z dworca PKP koniecznie trzeba wziąć taxi.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Polonus podjeżdża pod PKP,a tam już TAXI czeka.Oni pakują komplet 4 osoby.Lwigród i Continental razem bo to obok siebie,ale kasują każdego.Myślę ,że można się targować.Piechotką trochę niewygodnie bo przy PKP wertepy,a dalej dobrze.Jak masz jeszcze jakieś pytania to mogę Ci na nie szerzej odpisać.
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Dorotka dziękuję 🙂 W tej chwili żadne pytanie nie przychodzi mi do głowy, ale do wyjazdu jeszcze sporo czasu i napewno będę miała kilka pytań. Życzę spokojnej nocki 🌻
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 435
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Tara331 dziękuję za informacje myśle że jesteś zadowolona z Krynicy :) Życze Tobie miłego pobytu odpowiednich zabiegów i oczywiście fajnego towarzystwa :)
Pozdrawiam a ja z Dorotką65 czekamy do wiosny :lol:
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Krychna, dziękuję bardzo 🙂 Z Krynicy jestem zadowolona :) Pozdrawiam cieplutko 🌷
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Dorotka 65 , czy możesz mi napisać, jak to jest z tymi pokojami. Czy mogę sobie wybrać czy dostanę pokój ,który został mi już z góry przydzielony. W skierowaniu do sanatorium ( dziś dostałam przez pocztę ) jest napisane ,że osobodzien zaczyna się od godz.14 .Jeśli przyjadę o godz.6 nie będzie problemu z pokojem ? Dostanę tak rano czy będę musiała czekać z przydziałem ? Czy w pokoju jest lodówka , czajnik ? Wyczytałam że tv jest płatny 75 zł No mi akurat na telewizorze nie zależy ale jak moja współlokatorka będzie chciała oglądać ...to pewnie wypada się złożyć, bo chciałabym pokój 2 osobowy. Pozdrawiam serdecznie 🌹
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Odpowiadam na Twoje pytania.Lodówki w pokoju nie było.Przyjechaliśmy do obiektu około 6 rano i od razu ustawiła się kolejka do rejestracji.Miałam trochę szczęścia byłam druga.Jeżeli chodzi o pokoje to jedynek jest kilka i raczej nie osiągalne ,chyba że napiszesz prośbę ze względów zdrowotnych.Dwójki są głównie przeznaczone dla małżeństw.Pozostają trójki (większe i mniejsze) oraz studio 2 + 2 gdzie jest wc oraz łazienka na 4 osoby wejście z powiedzmy przedpokoju.Mi udało się dostać 3 tą większą.3 łóżka duża szafa,stół ,krzesła ,komoda z naczyniami i czajnik.Telewizor był malutki.Rejestrację zaczęli chyba o 8 rano,póżniej pielęgniarka ,lekarz.Klucze do pokoju dostałyśmy po obiedzie.Myślę,że od mojego pobytu w kwestii organizacyjnej się nic nie zmieniło.Minęło półtora roku .Dobrze jest poprosić o pokój na 2 piętrze ponieważ w porze posiłków windy są oblegane.Jak będziesz rano to może uda się wyrwać 2,jak nie to proś o pokój z ładnym widokiem i wygodnym łóżkiem.Mnie się udało.Jak coś pominęłam to pytaj.20 pazdziernika zmienia się rozkład jazdy pociągów,może będzie bezpośrednie połączenie do Krynicy.Naście lat temu udało mi się dojechać bez przesiadek.Miłego pobytu życzę i miłego towarzystwa.
Tara331
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 24 wrz 2019 15:54
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Tara331 »

Dorotka65, bardzo dziękuję za wyczerpujące wiadomości 😘🌹 Muszę się dowiedzieć , czy po 20.10 bedzie jakiś bezpośredni pociąg. Byłoby super. Mam nadzieję, że trafią mi się jakieś fajne kobietki w pokoju 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🌷🌻
ODPOWIEDZ