POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

JoannaJoanna pisze: 07 lis 2018 20:13 złożyłam ponad dwa tygodnie temu skierowanie na kardiologie i nadciśnienie to czas oczekiwania 22 miesiące :) liczę na Ciechocinek ewentualnie naleczow . w jakie miejsca wysyła nasz nfz z kardiologii właśnie ktos może wie ? pozdrawiam :)
Witam Ciebie Joanno :)
Ja na podobne schorzenie dostałam przydział do Nałęczowa 2 lata temu.
Zauważam ze kolejka w NFZ pomorskim sie wydłuża ,ja skladałam wniosek końcem lipca tego roku i miałam informacje 21 miesięcy czas oczekiwania :shock:
Pozdrawiam
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: JoannaJoanna »

Witam składałas również na kardiologie ? :) mnie bardzo zależy na Ciechocinku :) Nałęczów na drugim miejscu . Wróciłam obecnie z Ciechocinka i jestem w nim zakochana :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Tym razem na reumatologie.W ubiegłym roku byłam w Inowrocławiu i tez byłam zadowolona.
To czekamy cierpliwie :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11571
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Witam numer na dziś 8844 :) czekam od 4 lipca 2017...ponoć 22 miesiące.
A wy dziewczyny na początku drogi ...czas szybko "zleci" ;)
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Witam ja na dzień dzisiejszy mam nr6732 nadciśnienie -kardiologia .Czekam cierpliwie na weryfikacje ,jestem ciekawa czy 1 grudnia wyślą do lekarza bo wtedy mija mi 18 mc .pozdrawiam :serce:
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: JoannaJoanna »

orientujecie się może w jakie miejsca wysyłał lub wysyła nasz pomorski nfz z kardiologii i nadciśnienia ? :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11571
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Dziunia ja zaraz za Tobą w styczniu :roll:
Joanna Joanna kardiologia to Ciechocinek,Nałęczów i Kudowa tyle ja wiem :)
JoannaJoanna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 14 mar 2018 08:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: JoannaJoanna »

świetnie bo mi właśnie najbardziej zależy na Ciechocinku :) czyli jest to bardzo prawdopodobne ? :) obecnie wyjezdzam z zus do Dziwnowka w styczniu :)
Dziunia123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 23 mar 2018 08:18
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Dziunia123 »

Krychna Atino czy może pamiętacie jakie dają zabiegi na kardiologie-nadciśnienie :?: Czy basen wchodzi w zapisane zabiegi :serce: Czy w czasie wizyty u lekarza można prosić o zabiegi czy on sam zapisuje ,pytam ponieważ jest to nasz pierwszy wyjazd do sanatorium Miłego dnia :kwiat:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Dziunia123 pisze: 09 lis 2018 07:55 Krychna Atino czy może pamiętacie jakie dają zabiegi na kardiologie-nadciśnienie :?: Czy basen wchodzi w zapisane zabiegi :serce: Czy w czasie wizyty u lekarza można prosić o zabiegi czy on sam zapisuje ,pytam ponieważ jest to nasz pierwszy wyjazd do sanatorium Miłego dnia :kwiat:
Witam Dziunia odpowiadam na zadane pytanie. :)
W Naleczowie lekarz zapytal mnie czy chce basen, co prawda w sanatorium nie było basenu z tond to pytanie.Chodzilam do Atrium (park wodny )tam mieliśmy z rehabilitantem gimnastykę w wodzie chyba 20 min, a reszte czasu spędzaliśmy na basenie .Ja zawsze dłużej zostawałam przy odbiciu opaski zawsze dopłacalam, ale to mój wybór.Miałam kąpiel kwasoweglową i perełkową to wodne i gimnastykę .Do tego miałam jeszcze inne zabiegi związane z drugim schorzeniem jak fango , prady.Lekarz sam decyduje o zabiegach :)
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ