ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Witaj Chetny, znaczy kolejka maleje, bo po mnie nr startowy niższy. Dobra wiadomość dla tych,którzy będą startować po nas. 33 miesiące oczekiwania,a może jednak krócej wszak będą wybory :lol:
beatricz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 169
Na forum od: 05 mar 2013 14:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beatricz »

chetny pisze: 28 sie 2017 21:45
Ania52 pisze: 28 sie 2017 21:32 Witaj Chetny, znaczy kolejka maleje, bo po mnie nr startowy niższy. Dobra wiadomość dla tych,którzy będą startować po nas. 33 miesiące oczekiwania,a może jednak krócej wszak będą wybory :lol:
Oby ale nie liczyłbym na to choć kolejka obecnie w miarę śmiga gdyby nie dopisywali do kolejki do dziś dopisali do kolejki 35 osób ale spadło od 20 lipca 5013 numerków
Witam. Wniosek złożony 20 lipca nr 122.896 ,33 miesiące
Czas oczekiwania. Dziś 120.475 nr pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, na naszej Laryngologii ubyło przez ostatni tydzień 1140 numerów, pociąg nabiera rozpędu ;) oby tak dalej. Pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Pietka 50+ pisze: 31 sie 2017 09:09 Dzień dobry, na naszej Laryngologii ubyło przez ostatni tydzień 1140 numerów, pociąg nabiera rozpędu ;) oby tak dalej. Pozdrawiam
Aaaa, nawet nie tydzień, pisałam 25-go, więc odliczając weekend 4 dni ! jeszcze lepiej :lol:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze: 31 sie 2017 09:09 Dzień dobry, na naszej Laryngologii ubyło przez ostatni tydzień 1140 numerów, pociąg nabiera rozpędu ;) oby tak dalej. Pozdrawiam
W naszej reumatologii w ciągu dwóch miesięcy wakacji spadło prawie 9000 numerków porównując inne miesiące to jest mega przyspieszenie :D :D :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: rybka »

Potwierdzam, numerki w Śląskim schodzą bardzo szybko... koleżanka z nr 1600 (reumatologia) już dostała przydział ... no i jednak będzie jesienny spacer po Szczawnicy :D
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Beatricz, jednak miałam rację, po mnie startują z niższym nr.To prawda, że pociąg mknie ja już mam nr 112 000
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Z moich obliczeń w przedziale ostatnich 4 miesięcy wypada teraz średnia ca 4.000 numerów na miesiąc - w dziedzinie reumatologii.
Jeśli tempo się utrzyma to mój termin przypadnie na przełom wiosny - lata 2019.
Żeby tylko Pan Bozia pozwolił dożyć ...

:mrgreen: to przyjemnie żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Magda90
Posty: 3
Na forum od: 07 wrz 2017 14:12
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Magda90 »

Witam,
Mam pytanie (w imieniu teściów ;) ) w sprawie kolejki oczekujących. Otóż, wniosek składany był w październiku 2015 roku, około 2 miesięcy temu przeszli oni weryfikację, gdzie lekarz rodzinny poinformował ich, że za około 2 miesiące powinni dostać przydział. Wczoraj sprawdzałam nr w kolejce, okazało się, że jest około 34 tysiące. Oczywiście przejrzałam forum i zauważyłam, że przy tym numerze chyba nierealne jest aby mieli pojechać do tego sanatorium w ogóle w tym roku :roll: Czy ktoś bardziej doświadczony może mi powiedzieć jak to jest, czy po tej weryfikacji faktycznie w ciągu 2 miesięcy powinno się dostać datę wyjazdu? I oczywiście czy przy tych 34 tysiącach jest to realne? Chodzi o reumatologię, Ustroń.

Pozdrawiam! :)
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: bewe »

Magda90 pisze: 07 wrz 2017 14:26 Witam,
Mam pytanie (w imieniu teściów ;) ) w sprawie kolejki oczekujących. Otóż, wniosek składany był w październiku 2015 roku, około 2 miesięcy temu przeszli oni weryfikację, gdzie lekarz rodzinny poinformował ich, że za około 2 miesiące powinni dostać przydział. Wczoraj sprawdzałam nr w kolejce, okazało się, że jest około 34 tysiące. Oczywiście przejrzałam forum i zauważyłam, że przy tym numerze chyba nierealne jest aby mieli pojechać do tego sanatorium w ogóle w tym roku :roll: Czy ktoś bardziej doświadczony może mi powiedzieć jak to jest, czy po tej weryfikacji faktycznie w ciągu 2 miesięcy powinno się dostać datę wyjazdu? I oczywiście czy przy tych 34 tysiącach jest to realne? Chodzi o reumatologię, Ustroń.

Pozdrawiam! :)
[/
Przypuszczam,że lekarz rodzinny nie bardzo orientuje się w terminach przydziałów,ja składałam wniosek w styczniu2015(reumatologia) a skierowanie mam do realizacji na pazdziernik tego roku,więc sama widzisz 33 miesiące jak drut:)Najbardziej realny termin w naszym NFZ-cie to lipiec przyszłego roku o ile dobrze pójdzie .Pozdrawiam, a teściom życzę cierpliwości :)
ODPOWIEDZ