ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Witam
Jak u Was przebiega czekanie? Ja w czerwcu tego roku złozyłam wniosek w lipcu otrzymałam potwierdzenie z numerkiem 88082 dziś numerek 87229. Poczekam sobie chyba dwa lata , bo na wcześniejszy wyjazd się nie zapowiada.:)
pozdrawiam oczekujacych ;)
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1455
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witam
Ja złożyłem dopiero co wniosek tak, że jeszcze nie mam przyznanego numeru ale z tego co się orientuję to czas oczekiwania w Śląskim NFZcie to 24 m-c. Ale jak chcesz jechać szybciej to możesz skorzystać ze zwrotów, dziś dzwonisz do NFZ tu a za dwa dni wyjeżdżasz.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Poczekam ;) sprawdzam tylko numerki jak sie przesuwają:) wolniutko ale co tam jestem cierpliwa :D Zresztą czekam , aż zadzwonia do mnie z Krzeszowic i trzeba bedzie sie szykować.Bo juz 3 lata mijaja od złożenia wniosku.
No to czekamy na swoja kolej:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1455
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witam. :)
Ja składając przed ostatnio wniosek do sanatorium dostałem numer 78549 po 15mc oczekiwaniu zadzwoniłem do NFZtu z pytaniem czy jest coś ze zwrotów.Miła Pani poinformowała mnie że tak są zwroty ale czas na wyjazd jest krótki,zaproponowała mi Lądek Zdrój i wyjazd za tydzień.Nie zastanawiając się zgodziłem się na ten wyjazd mając numer w kolejce coś 900 ileś .Tak że teraz też odczekam około roku i ponowię próbę wyjazdu ze zwrotów a nóż się znowu uda :D Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości w oczekiwaniu na wyjazd . :)
wandzia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 06 maja 2012 15:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: wandzia »

82530 to moja pozycja w kolejce :(
olunia43
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 sty 2013 13:38
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: olunia43 »

Witam !!! Ja wlasnie wrocilam z sanatorium po jakim czasie od powrotu moge skladac wniosek slaska fundusz , opinie sa roznie jedni mowia ze zaraz drudzy ze po roku :)pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1455
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witam. :)
Dziś otrzymałem z NFZ-tu odpowiedź przewidywany czas oczekiwania na wyjazd 26 mc :shock: . Mój aktualny numerek na dzień dzisiejszy to 97478 :cry: .No nic się nie poradzi trzeba się uzbroić w cierpliwość i grzecznie oczekiwać :x
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1455
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witaj :kwiat: olunia43 .Różnie ludzie piszą i mówią ja pytałem się swojego lekarza rodzinnego, po jakim czasie mogę składać na nowo wniosek o leczenie sanatoryjne to lekarka powiedziała że po 12 mc od ostatniego pobytu na sanatorium .Tak wiec się tego trzymałem i złożyłem nowy wniosek dopiero po 12 mc i muszę czekać aż 26 mc na następny wyjazd :x
wandzia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 06 maja 2012 15:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: wandzia »

Ja też mogłam składać wniosek dopiero po 12 m-cach a aktualny mój nr to 80361 :(
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1455
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witaj :kwiat: wandzia .
No to Ty wandzia pojedziesz szybciej bo masz mniejszy numerek w kolejce,ale ja postaram się coś znaleźć ze zwrotów w następnym roku a nóż się uda :D . :twisted:
ODPOWIEDZ