ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: darek »

No i doczekała się Moja Sąsiadka
Weryfikacja list z 5 czy 6 listopada że NFZ wysłał po odczekaniu od Listopada 2016
Czyli WERYFIKACJA nie po ....ale po 24 miesiącach do sylwestra był komunikat w przeglądarce ,że Wniosek Skierowanie w uzupełnieniu danych medycznych -Weryfikacja i dziś pojawiło się w przeglądarce z Numerem 28 750 z adnotacją Skierowanie oczekujące na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia.
Czyli skoro jest to ..Kardiologia i numerków z puli 28 750 jest szansa ,że wyjedzie ..do końca 2019 roku
Panie w przychodni nie chciały ujawnić sugestii gdzie ..
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka u reumatyków

Post autor: jacky6 »


Dzięki Darku.
Twój post mnie sporo uspokoił.
Wniosek mojej połowicy został skierowany do weryfikacji pośrodku listopada.
Pod koniec miesiąca dotarł do POZ a w rejestracji poznaliśmy akurat w dniu wpływu miejsce skazania.
Wniosek nadal wisi z zastrzeżeniem, że jest to weryfikacja po 18 miesiącach choć upłynęło już ponad 24.
Nadzieja nie gaśnie, że lada dzionek powróci do kolejki.
Widać w grudniu, gdzie rozdzielono prawie 5.000 skierowań zabrakło czasu na wklepanie zwróconych od POZ wniosków.
Nie omieszkam się pochwalić jak odnotuję powrót ślubnej do kolejki ale funduszu nie będę chwalić dopóki nie poznamy docelowego obiektu kuracyjnego.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1990
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Witam
Na reumatologi miesiąc grudzień miną ze spadkiem na poziomie 4200 Nowy rok zacząłem od numeracji poniżej 23500 :) .Byle do wiosny :D :D
Awatar użytkownika
vivalavi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 29 mar 2014 08:41
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: vivalavi »

Witam!
zaczynam kolejkę mam numerek 115 444.
Przełom września i października 2017 byłam w Ustroniu ze zwrotów, po roku tj. w listopadzie 2018 złożyłam wniosek do NFZ. Perspektywa wyjazdu wrzesień 2021 :shock:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

vivalavi pisze: 03 sty 2019 20:06 Witam!
zaczynam kolejkę mam numerek 115 444.
Przełom września i października 2017 byłam w Ustroniu ze zwrotów, po roku tj. w listopadzie 2018 złożyłam wniosek do NFZ. Perspektywa wyjazdu wrzesień 2021 :shock:
Czy to Twój nr startowy,czy już trochę ubyło. Jestem ciekawa,bo nr wskazuje na tendencję spadkową. Ja miałam nr startowy 123000, to różnica w oczekiwaniu ok 2 miesiące. W tym tygodniu na kardiologii ubyło 660 nr. Czekam na weryfikację.Pozdrawiam w nowym 2019 roku i życzę Wszystkim szybkich i wymarzonych przydziałów na kurację.
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 404
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: anusiaa »

Minął rok właśnie od złożenia wniosku.Obecny nr 77 845 .Kardiologia.
Awatar użytkownika
vivalavi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 29 mar 2014 08:41
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: vivalavi »

Witaj Aniu 52,
nie wiem jaki miałam numer startowy na przeglądarkę zajrzałam faktycznie po dwóch miesiącach ;) Pozdrawiam
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Witam wszystkich oczekujących!
Minął tydzień 2019 roku. Mój numer 11787 😀 Chciałam zapytać czy ktoś z Was dostał już w tym roku przydział?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka - przewidywalność

Post autor: jacky6 »

Makadaro pisze: 07 sty 2019 21:23 Minął tydzień 2019 roku. Mój numer 11787 😀 Chciałam zapytać czy ktoś z Was dostał już w tym roku przydział?

Nie tak rychło.
Przy średniej miesięcznej poniżej 4.000 musisz odczekać jeszcze z 2 miechy zanim w funduszowym okienku pojawi się pożądana lokalizacja.
Ja siedzę i śledzę reumatologię choć ponoć na kardiologii jest niewiele lepiej.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Czas na posumowanie tygodnia, na kardiologii rozdano 1053 skierowań. Jest dobrze oby tak dalej. Czekam na weryfikację,ale to chyba po 24 miesiącach, a mi jeszcze trochę brakuje. Mój aktualny nr 49021. Pozdrawiam oczekujących.
ODPOWIEDZ