ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Ania52 pisze: 23 maja 2019 12:14 Nie wiem co się dzieje,minęło 2 lata, a ja wciąż nie mam weryfikacji? Czy to już przedłużyło się, o miesiąc,dwa,a może więcej?

A sprawdzałaś weryfikację.
Nominalnie ( wg przepisów ) powinna być po 18 miesiącach, od ubiegłego roku zauważono opóźnienie nawet o 2 miesiące.
Powinnaś telefonować ( małe szanse na dodzwonienie się ) a najlepiej wysłać mejla, poradziłem tak znajomej, bo w ogóle nie miała żadnej info z funduszu. Okazało się w odpowiedzi, że wysłali jest info o nr skierowania na starą nazwę ulicy. Wszystko jest o.k.
Dwa lata mogą świadczyć o jakiejś nieprawidłowości.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: zbiibri »

Witam wszystkich oczekujących :serce: :serce: :serce:
u mnie dzisiaj 8392 i wciąż pytanie kiedy i gdzie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Zbi ja też pytam gdzie kiedy i ile jeszcze :lol:
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: zbiibri »

Po prostu masakra :roll: :cry: :lol:
Miłego wieczoru :P
Awatar użytkownika
delfin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 17 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: delfin »

I sanatorium coraz bliżej... ;-)
Nr 15724....
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »


A sprawdzałaś weryfikację.
Nominalnie ( wg przepisów ) powinna być po 18 miesiącach, od ubiegłego roku zauważono opóźnienie nawet o 2 miesiące.
Powinnaś telefonować ( małe szanse na dodzwonienie się ) a najlepiej wysłać mejla, poradziłem tak znajomej, bo w ogóle nie miała żadnej info z funduszu. Okazało się w odpowiedzi, że wysłali jest info o nr skierowania na starą nazwę ulicy. Wszystko jest o.k.
Dwa lata mogą świadczyć o jakiejś nieprawidłowości.
Jacky6, ja ostatnio sprawdzam każdego dnia,czy już widnieje,że skierowano do weryfikacji. Nie będę dzwonić, bo i po co.Czekam cierpliwie,ale jestem ciekawa dokąd mnie wysyłają. Zastanawiam się co Ty tu jeszcze robisz, myślałam,że już się kurujesz. Domyślam się,że czekasz na piękny lipiec :) .
delfin pisze: 23 maja 2019 23:06 I sanatorium coraz bliżej... ;-)
Nr 15724....
. Napisz,kiedy była u Ciebie weryfikacja?
Natiic i Berbla65 jesteście na wylocie,czerwiec-lipiec i to nad morzem,tego Wam życzę.
natiic
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 27 sty 2017 15:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: natiic »

U mnie raczej nie nad morzem tylko w górach przynajmniej tak było w weryfikacji :)

A przez dwa dni spadło 250 numerków :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Ania52 pisze: 24 maja 2019 09:20 Zastanawiam się co Ty tu jeszcze robisz, myślałam,że już się kurujesz. Domyślam się,że czekasz na piękny lipiec :) .

Obserwuję przebieg wydarzeń, jako że kilka miesięcy za mną lepsza połówka zdeponowała podobny wniosek w funduszu.
Zaglądam także do funduszowego lufcika w jej imieniu a naszym wspólnym interesie.
Nie jest forumowiczką więc trzeba 3mać za nią rękę na pulsie.
Jej weryfikacja też była po ca 20 miesiącach a wtedy pozyskaliśmy wiedzę o decyzji balneologa kierującego nad Bałtyk.
Chciał czy nie chciał ale "muszem" być z Wami.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

natiic pisze: 24 maja 2019 09:41 U mnie raczej nie nad morzem tylko w górach przynajmniej tak było w weryfikacji :)

A przez dwa dni spadło 250 numerków :)
hejka, w weryfikacji był KOŁOBRZEG ;) piszesz czerwiec -lipiec ups, na tydzień w lipcu wyjeżdżam-zapłacone :shock: oby termin sanatorium nie był ten sam :cry: tydzień kończe z numerem 3303 oj, pędzi,pędzi ta kolejka ;) pozdrawiam
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: berbla65 »

Ania52 pisze: 24 maja 2019 09:20
A sprawdzałaś weryfikację.
Nominalnie ( wg przepisów ) powinna być po 18 miesiącach, od ubiegłego roku zauważono opóźnienie nawet o 2 miesiące.
Powinnaś telefonować ( małe szanse na dodzwonienie się ) a najlepiej wysłać mejla, poradziłem tak znajomej, bo w ogóle nie miała żadnej info z funduszu. Okazało się w odpowiedzi, że wysłali jest info o nr skierowania na starą nazwę ulicy. Wszystko jest o.k.
Dwa lata mogą świadczyć o jakiejś nieprawidłowości.
Jacky6, ja ostatnio sprawdzam każdego dnia,czy już widnieje,że skierowano do weryfikacji. Nie będę dzwonić, bo i po co.Czekam cierpliwie,ale jestem ciekawa dokąd mnie wysyłają. Zastanawiam się co Ty tu jeszcze robisz, myślałam,że już się kurujesz. Domyślam się,że czekasz na piękny lipiec :) .
delfin pisze: 23 maja 2019 23:06 I sanatorium coraz bliżej... ;-)
Nr 15724....
. Napisz,kiedy była u Ciebie weryfikacja?
Natiic i Berbla65 jesteście na wylocie,czerwiec-lipiec i to nad morzem,tego Wam życzę.


u mnie weryfikacja była w 24 miesiącu :P
ODPOWIEDZ