ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Darek55
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 31 sty 2019 00:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Darek55 »

Dzień dobry, dziś mam numer 18280. Nie śpieszy mi się już. info podaję dla celów statystycznych forumowiczów. Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

U mnie na wczoraj 37 750, pozdrawiam kolejkowiczów 🙂
kasia72
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 11 cze 2012 11:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: kasia72 »

Witam dzwoniłam po zwroty pani zaproponowała Goczałkowice ,podziękowałam bo do Goczałkowic mam niedaleko.Pani na to ze to nie wczasy tylko na leczenie sie jeżdzi.Bedzie ciężko coś znależ bo z mężem jade.Mój nr na dzisiaj 15603
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: bolo61 »

A u mnie od 3 tygodni na stronie przegladarki skierowan taki to sobie komunikat wisi...Co się dzieje z moim skierowaniem:
skierowanie oczekuje na ocenę celowości leczenia przez lekarza specjalistę balneologii i medycyny fizykalnej albo rehabilitacji leczniczej, zatrudnionego w oddziale wojewódzkim NFZ.Ile to moze trwac?bo w kolejce jestem od marca 2019.Urlop trzeba zaplanowac bo to nie ZUS i L-4.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: stokrotka »

Bolo61 ja w kolejce byłam od maja 2018 roku, i dopiero teraz dostałam skierowanie. Tak więc poczekasz jeszcze, chyba że ze zwrotów. Tylko dlaczego taka informacja że ocena celowości po tak długim czasie. Dopiero teraz?
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: bolo61 »

No i wlasnie czy przy takiej informacji w przegladarce moge sie ubiegac o zwroty?
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

Zadzwoń i spytaj co się dzieje, bo bardzo długo czekasz.
Awatar użytkownika
vivalavi
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 29 mar 2014 08:41
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: vivalavi »

Witam. Wniosek złożyłam z mężem w październiku 2018r i dalej czekam. W przeglądarce skierowań podali, że czas oczekiwania 34 miesiące, to wypada w tym roku w sierpniu, a w kolejce mam numer 15700. Miłego czekania życzę. :D
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

vivalavi pisze: 06 lip 2021 19:22 Witam. Wniosek złożyłam z mężem w październiku 2018r i dalej czekam. W przeglądarce skierowań podali, że czas oczekiwania 34 miesiące, to wypada w tym roku w sierpniu, a w kolejce mam numer 15700. Miłego czekania życzę. :D
Witaj....składałam wniosek w sierpniu 2018r. jeszcze miesiąc temu miałam około 13000 przedemna ale zadzwoniłam po tzw.zwrot i już od niedzieli jestem w domu byłam w Żegiestowie Zdroju sanatorium Wiktor Cechini przyznam wróciłam bardzo zadowolona i wypoczęta :) więc warto próbować i dzwonić tym bardziej,że usłyszałam od Pani z NFZ,że przy tym numerze jaki miałam to czeka mnie wyjazd w listopadzie lub grudniu a więc zima a tego znów nie chciałam :roll:
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: anusiaa »

Witam z nr 80235..Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ