ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
TypowaEwa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 06 lis 2018 09:46
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: TypowaEwa »

Rysiek kuracjusz! Moja Teściowa jest aktualnie na leczeniu w ŚCR w Rabce na Dietla 5. Pierwszego dnia była przerażona, teraz jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
delfin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 17 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: delfin »

Ania52 pisze: 13 lis 2019 18:21 Czy już wszyscy wyjechali? Zostałam tyko ja? Czy ktoś ma skierowanie na grudzień, a może na styczeń? Ciekawa jestem,czy już są przydziały na styczeń. Ja czekam na wiosnę :lol: .Pozdrawiam serdecznie.
Hej :-)
Ja także jeszcze czekam, choć już celowo :-)
W kolejce mam nr 2 :-D
Dostałam skierowanie w październiku na listopad, ale z różnych względów wyjazd był niemożliwy. Napisałam i udokumentowałam pismo i jak widać zostało pozytywnie rozpatrzone. Pojadę w 2020. Teraz tylko obawa kiedy i gdzie...
Pozdrawiam
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Delfinku :P , ja już chyba jestem na wylocie, mam nr 5122.Też nie wiem kiedy i dokąd, bo weryfikacji nie było. Napisz na ile wcześniej przeczytałaś o skierowaniu, czy był to miesiąc +/-. Jedno jest pewne nie wyjedziemy w grudniu,bo chyba na święta nie wysyłają.Życzę dobrego przydziału i oby dzień był dłuższy ;) .Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Atina »

Wysyłają na Święta turnusy zaczynają się od 7,8 grudnia do 28,29...Tak byłam kiedyś i byłam zadowolona ;)
Awatar użytkownika
delfin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 17 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: delfin »

Ania52 pisze: 25 lis 2019 18:36 Delfinku :P , ja już chyba jestem na wylocie, mam nr 5122.Też nie wiem kiedy i dokąd, bo weryfikacji nie było. Napisz na ile wcześniej przeczytałaś o skierowaniu, czy był to miesiąc +/-. Jedno jest pewne nie wyjedziemy w grudniu,bo chyba na święta nie wysyłają.Życzę dobrego przydziału i oby dzień był dłuższy ;) .Pozdrawiam Wszystkich.
Aniu, skierowanie dostałam jakoś początkiem października więc prawie 1,5 miesiąca wcześniej.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Delfinku, dziękuję, dobrze wiedzieć ile czasu będzie się mieć do pozałatwiania wszystkich spraw przed wyjazdem.
Atina pisze: 25 lis 2019 19:13 Wysyłają na Święta turnusy zaczynają się od 7,8 grudnia do 28,29...Tak byłam kiedyś i byłam zadowolona ;)
Oooo,mam nadzieję,że już za późno na wyjazd świąteczny. Dobrze wiedzieć, ze i takie wyjazdy się zdarzają.Spokojnej nocy życzę.
Rysiek kuracjusz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 16 lis 2019 17:27
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Rysiek kuracjusz »

Typowa Ewa :D dziękuje za odpowiedź,zaczynam pakowanie. :D
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Mój aktualny nr 4250. W grudniu zapewne dowiem się kiedy i dokąd wyjadą na kurację. Pociąg się rozpędził i gna do przodu. Jakoś tu cicho, czy ktoś jeszcze ma zbliżony nr do mojego? Pozdrawiam Wszystkich .
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Jak tu pusto i cicho, czy to z powodu nadchodzących świąt? Ja mam nr 2774 i nieuchronnie zbliżam się do wyjazdu.Ciekawa jestem czy w naszym NFZ rozdają już skierowania na styczeń? Spokojnej nocy życzę.
Awatar użytkownika
delfin
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 17 cze 2009 22:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: delfin »

Dobry wieczór :-)
Doczekałam się skierowania - wyjazd 15 lutego do Krynicy Zdrój do sanatorium Nowe Łazienki Mineralne.
Opinie o tym sanatorium sprzed 2-3 lat i niezbyt dobre więc cieszę się tylko Krynicą (choć co ja tam wtedy będę robić???? Wolę cieplejsze miesiące na spacery i góry...
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :-)
ODPOWIEDZ