ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

...no tak, trochę lepiej :shock: 325 skierowań, przez cały tydzień ok 870, zwalniamy znowu...przekroczyłam magiczne 3 tysiące i kończę tydzień z numerem 2968.... chyba już finisz .....pozdrawiam i życzę miłego weekendu :kwiat:
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Miałaś rację Aniu w sprawie wczorajszych notowań w naszym NFZ-cie, pracowali słabiutko, wg mnie tylko 73 numerki :(
Dzisiaj było lepiej jak pisze Pietka i Chetny, chociaż nie powalająco. Tylko jakoś dziwnie nam wychodzi z tym liczeniem. U Pietki były 325 skierowania dzisiaj i przez tydzień 870. U Chetnego były 343 skierowania dzisiaj i 963 przez tydzień. U mnie 342 dzisiaj i 965 przez tydzień. Trzy osoby i trzy różne wyniki :lol: Ciekawe skąd te rozbieżności. U mnie liczy Excel i wierzę, że liczy poprawnie ;)))))))))

Pietko, moje gratulacje po osiągnięciu przez Ciebie numerku 2968 :lol: Już bliżej niż dalej, cel zbliża się, oby coraz szybciej, życzę Ci tego z całego serca :oops:
Patrząc na wykres z zeszłego roku z maja/czerwca, liczba skierowań powinna być znacznie wyższa niż w tym tygodniu, oby.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich oczekujących :D
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Chetny, ta wyższa matematyka to chyba tylko w NFZ-tach obowiązuje :lol: A różnice wynikają pewnie z tego, że dla każdej z kolejek jest inna ilość przydziałów. Na pewno reumatologia ma więcej, moja laryngologia ma o wiele mniej, dlatego wolniej w tym moim ogonku się przesuwam i dlatego przeskakujemy o różną ilość "oczek" . Takie moje babskie rozumowanie ;)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018 21:01 przez Pietka 50+, łącznie zmieniany 1 raz.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Ja się teraz już tylko trzymam spódnicy Kasienki, może mnie w stronę dobrego przydziału niedługo pociągnie :D
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Chmurka07 »

Proszę powiedźcie mi po jakim czasie od pobytu w sanatorium w Waszym NFZ -cie.miżna złożyć kolejny wniosrk?
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Podobno po 12 miesiącach. Czyli możemy wyjeżdżać raz na 4 lata :shock: . Niech mnie ktoś poprawi z moich "krajan" jeśli się mylę.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Nie mylisz się niestety Pietko. Praktycznie możemy wyjeżdżać tylko raz na cztery lata :( Jako Twój "krajan" nie muszę Cię poprawiać, wiem to z własnego doświadczenia. Poprzednio w sanatorium byłem w 2015 r, wniosek o ponowny wyjazd mogłem złożyć w 2016 r. a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wyjadę dopiero za rok. Taka jest ta nasza śląsko - NFZ-towska prawda.
Pozdrawiam serdecznie
Krajan Pietki 50+ :lol:

PS
Intryguje mnie ten +. Czy to podobnie jak 500+? :lol:
melka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 07 sty 2018 15:13
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: melka »

Witam. Ja też mogłam składać wniosek po 12 miesiącach. Teraz mam numerek w kolejce 31499.
Pozdrawiam ;)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

JerzyP pisze: 21 maja 2018 14:11 Nie mylisz się niestety Pietko. Praktycznie możemy wyjeżdżać tylko raz na cztery lata :( Jako Twój "krajan" nie muszę Cię poprawiać, wiem to z własnego doświadczenia. Poprzednio w sanatorium byłem w 2015 r, wniosek o ponowny wyjazd mogłem złożyć w 2016 r. a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wyjadę dopiero za rok. Taka jest ta nasza śląsko - NFZ-towska prawda.
Pozdrawiam serdecznie
Krajan Pietki 50+ :lol:

PS
Intryguje mnie ten +. Czy to podobnie jak 500+? :lol:
:D a to takie proste :lol:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry....2709.....ja chyba zaraz zacznę snuć teorie spiskowe, że nasz oddział nie dostaje ŻADNYCH przydziałów na górne drogi oddechowe (laryngologia) :evil:
ODPOWIEDZ