WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Grazia56, rzeczywiście emocje sięgają zenitu....dzisiaj NFZ pracował dłużej ale nie zmieniło to mojej sytuacji na liście oczekujących.... na koniec dnia mój nr 915 i zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień... Pozdrawiam serdecznie.🍀😊🌹
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: graza »

Witam oczekujących.
Ta końcówka jest pełna emocji .Mój dzień kończy się num 2240 .Pozdrawiam serdecznie .Graza :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
dorka55
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 03 lut 2017 21:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: dorka55 »

Witam i pozdrawiam
dzisiejszy dzień rozpoczynam nr 6157 ;) :)
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Halo,halo grazia56, graza...🤗🔆 jak u Was przedstawia się sytuacja dotycząca spadku nr? U mnie nastąpiła jakaś dziwna sytuacja bo od piątku nie spadł ani jeden nr 🤔🤔🤔...czyżby jakiś zastój po rekordowych spadkach w poprzednich tygodniach? ....Pozdrawiam.🌻
grazia56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 02 mar 2018 15:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: grazia56 »

Witajcie. Sapphira wyobraź sobie ,że dzisiaj od rana miałam nr 1031, a wchodzę teraz 17.14 i jest skierowanie do Szczawno-Zdrój " Dom Zdrojowy" w okresie od 28.05.2020 r - 18.06.2020 r. Jestem zrozpaczona bo tak bardzo kocham Bałtyk. Wynagrodzę go sobie 7 dniami w sierpniu w Łebie. Proszę może ktoś napisze o tym Szczawnie Zdroju lub o Dom Zdrojowy. Skończyło się wyczekiwanie. Pozdrawiam :serce: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

grazia56....rozumiem Twoje niezadowolenie bo skoro marzyłaś o wyjeździe nad morze to Szczawno Zdrój nie spełnia Twoich oczekiwań...ale termin jest super a pozytywne nastawienie może zdziałać cuda...Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego😊🌹
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: graza »

Witaj grazia56
Termin piekny. Byłam bardzo dawno w Szczawnie może 15 lat temu.Pamiętam piękne zielone parki .Może ktos Tobie napisze aktualne informacje.
Sapphira!
U mnie od 6 marca do dzis 11 spadło 537 numerow .Każde skierowanie może się róznic ostatnia cyfra i z tego mogą wynikać te spadki .Czekamy dalej.Pozdrawiam Graza :kwiat:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Graza.... pewnie masz rację bo musi być jakieś wytłumaczenie braku spadku nr....Jak tak dalej będzie to otrzymasz przydział przede mną🤔 Czekamy cierpliwie i może jutro będzie szczęśliwym dniem.... Pozdrawiam.🤗😊
grazia56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 02 mar 2018 15:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: grazia56 »

Witajcie. Sapphira wyobraź sobie ,że dzisiaj od rana miałam nr 1031, a wchodzę teraz 17.14 i jest skierowanie do Szczawno-Zdrój " Dom Zdrojowy" w okresie od 28.05.2020 r - 18.06.2020 r. Jestem zrozpaczona bo tak bardzo kocham Bałtyk. Wynagrodzę go sobie 7 dniami w sierpniu w Łebie. Proszę może ktoś napisze o tym Szczawnie Zdroju lub o Dom Zdrojowy. Skończyło się wyczekiwanie. Pozdrawiam :serce: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Witam serdecznie....niestety nadal stoję w miejscu i niezmiennie mam nr 915... A kto może pochwalić się przydziałem z oczekujących? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ