WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: syrenka »

Dostałam przydział z numerem 600 z groszem ,,,,Najpierw numerki szły w górę zreszta chyba wiesz bo pisałam ,,,potem zaczęły spadać i grom z jasnego nieba ,,,W dniu przeprowadzki zajrzałam do przeglądarki a tam ..Jubilat ,,,od 29 stycznia ...Lądek Zdrój....Doczekasz się ,,,będę trzymać kciuki ,,,Pozdrawiam ,,,B,,,
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: rak1946 »

do poznanianki dziekuje za blyskawiczna odpowiedz :D ale moj numer jeszcze raz taki jak twoj 1200 z koncowka wiec pozostaje mi cierpliwie czekac zycze milego wypoczynku i dobrej rehabilitacji :)
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: rak1946 »

do poznanianki za twoja rada dzwonilam do nfz i mily pan odpowiedzial mi ze poniewaz bylam w zeszlym roku na przelomie maja i czerwca to i w tym roku moge sie spodziewac w w/w terminie poniewaz poszpitalne nalezy sie po 12 miesiacach ,5 miesiecy dla tych ktorzy jada pierwszy raz ,nie wiem komu tu wierzyc nie pozostaje nic innego jak czekac cierpliwie :lol:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: syrenka »

Dobre wytłumaczenie ,,,pierwsze słyszę ,,, :o no no ,,,,
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

Selene pisze:Ja wniosek wysłałam listem poleconym. Po koło 3 tygodniach otrzymałam potwierdzenie i czas oczekiwania około 16 miesięcy. :D
Dzięki Selene za informację. Ja idę w poniedziałek do rodzinnej po wniosek i po wypisaniu osobiście zawiozę do NFZ - tak aby jeszcze mieć styczniowy termin złożenia, bo od tego dnia liczy się czas oczekiwania. I w ten sposób widzę, że jest szansa na lato, bo ostatnio byłam w lutym. Co prawda nie było źle, bo byłam w Arce w Kołobrzegu, ale i tak zdecydowanie preferuję ciepłe miesiące.
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witam
A ja oddałam dokumenty do sanatorium w styczniu 2013. Napisali mi że czas oczekiwnia ok. 15 m-cy. Startowałam z nrkiem 35tys. Dziś to 3200. Także idzie do przodu. I myślę że na marzec-kwiecień mogę dostać już przydział. Chyba też jest to zależne jakie schorzenie. Ja to pumologia. I jadę po raz pierwszy. Nie wiem tylko gdzie mogę się spodziewać, chciałabym morze. Ale czy jest jakaś możliwość załatwienia w naszym NFZ-ecie? Może ktoś wie? Ma większe doświadczenie w tejże dziedzinie? Bardzo będę wdzięczna za jakieś wskazówki. :D :D :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Selene »

Witaj Milusinska :kwiat:

Twój tok liczenia jest prawidłowy :D Sądzę tak jak i Ty, że kwiecień - maj będziesz mieć wyjazd. A dokąd, to zależy od schorzenia współistniejącego.
Ale prawdopodobnie będą to... Duszniki Zdrój :D

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Do Selene :D
Bardzo dziękuję za odpowiedż. Moje wspólistniejące to tarczyca i nadciśnienie.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Selene »

Milusinska :kwiat: w takim przypadku i moim skromnym zdaniem możesz liczyć na Kołobrzeg lub Ustkę :)

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Selene :D
Bardzo by mi to odpowidało. Dałaś mi nadzieję. Dzięki i pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ