WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
igana
Posty: 2
Na forum od: 14 lut 2014 18:04
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: igana »

Moja mama dostała przydział z nr.ok 400 tam gdzie chciała czyli do Ciechocinka i tak jak planowała czyli na przelomie kwietnia i maja:-) Informacja o tym oczywiście na przegladarce.Podano termin wyjazdu, adres sanatorium i telefon.Ja wciaz czekam.
igana
Posty: 2
Na forum od: 14 lut 2014 18:04
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: igana »

Aha.Mama skladala papiery pod koniec grudnia2012 a info na przegladarce pojawilo sie wczoraj.
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witam wszystkich. Jestem z Wielkopolski. Zbliża się mój czas oczekiwania do końca. Tak myślę. Mój nr to 1995. Czy ktoś mi objaśni jak to jest w naszym regionie? tzn. Z jakim wyprzedzeniem informuje nasz NFZ o dacie wyjazdu do sanatorium? :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Selene »

Irys50 :kwiat: witaj serdecznie na forum :)

W naszym NFZ powinnaś dostać skierowanie na co najmniej 2 miesiące przed rozpoczęciem turnusu :D

Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Oj, u nas ruszyło z kopyta. Dziś spadło ponad 300 numerków!!! Blisko, blisko coraz bliżej!!! :D :D :D :D
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: rak1946 »

czekam na szpital uzdrowiskowy i sprawdzam od czasu do czasu ale ta przegladarka cos felerna stale te same numery dzisiaj od rana i wczoraj 247 i tak w kolko 249, 250 a na wekkend zawsze 251 co sie dzieje :lol: profil reumatologia pozdrawiam wszystkich oczekujacych
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witam Wielkopolan! :kwiat: :kwiat: :kwiat:
W nowym tygodniu nowy numerek! To już tylko 1080! Lada chwila! Pozdrowionka dla oczekujących! :D
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

A to faktycznie masz już bliziutko. Ja poprzednim razem, z profilu narząd ruchu, otrzymałam przydział przy numerze 2190.
Myślę, że w tym tygodniu już na pewno się dowiesz dokąd jedziesz. :kwiat:
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

emi13214 pisze:A to faktycznie masz już bliziutko. Ja poprzednim razem, z profilu narząd ruchu, otrzymałam przydział przy numerze 2190.
Myślę, że w tym tygodniu już na pewno się dowiesz dokąd jedziesz. :kwiat:
Dużo czytam tu o weryfikacji. Orientujesz się może jak to jest! Chodzi mi o to czy zawsze wraca wniosek do lekarza czy jest to od czegoś uzależnione? :kwiat: :kwiat:
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

Do weryfikacji idą wnioski których czas oczekiwania minął 18 miesięcy. Wówczas wniosek wraca do lekarza celem potwierdzenia, że stan zdrowia nadal wymaga leczenia sanatoryjnego. I wraca z powrotem do NFZ. Naszego województwa weryfikacja raczej nie dotyczy, bo u nas rzadko się zdarza przekroczenie czasu oczekiwania ponad 18 miesięcy. Ja ostatnio miałam wyjazd dokładnie w 18 miesiącu, ale informację o wyjeździe i tak otrzymałam po 16 miesiącach.
ODPOWIEDZ