WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Hana51 »

Efa pisze: 14 lip 2020 19:23
Hana51 pisze: 14 lip 2020 12:37 Hej Ela!
Ja własnie zaczynam dziś turnus w Rabce Zdroju ze zwrotów. Miałam czekać do pażdziernika. Są zwroty i to dużo. Dzwonić trzeba. A czasu miałam do wyjazdu 2 tygodnie. Mogłam jeszcze wcześniej, ale bym się nie wyrobiła. Tym bardziej że przed wyjazdem trzeba zrobić test na koronawirusa. Pozdrawiam
Dziękuje za informacje. Dobrze, że Pani o tym pisze. Może ktoś na forum napisze, czy prawdą jest, że poza ośrodki nie wolno nigdzie wychodzić ?
Nie ma wycieczek, dancingów i poza Rabkę nie wolno nam nigdzie wyjeżdżać. Ale cała miejscowość jest do dyspozycji. Zalecenia unikać skupisk. Pokoje jedno i dwu osobowe. Przy stoliku na jadalni też po 2 osoby. Tłoku ogólnie nie ma. A to plus. Nie było kolejek do przyjęcia, do lekarza. Na razie jest okey.
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Witam, dzisiaj skończyłam dzień z nr 488... Czekam niecierpliwie na jutrzejszy dzień bo emocje sięgają zenitu...Pozdrawiam. 🤗
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Dzień dobry, mam przydział do Grażyny w Ciechocinku w terminie 1-22.09.😊 Ja już dobiegłam do mety ale teraz trzymam kciuki za wszystkich oczekujących w kolejce i życzę otrzymania skierowań do wymarzonych kurortów.Pozdrawiam serdecznie.😊🤗🌧☔️🔆
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

Super Sapphira ,czyli tak jak NFZ przepowiadał Tobie tak dostałaś :) Zadowolona z Ciechocinka ? :twisted: To o ile przesunął sie termin Twego wyjazdu ??
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Marzenko, z Ciechocinka jestem bardzo zadowolona😊😀 bo nigdy tam nie byłam. Zobaczę słynne dywany kwiatowe i pozwiedzam okolicę.W lipcu mijają 2 lata od złożenia wniosku a prognozowany czas oczekiwania na wyjazd do sanatorium wynosił 23 miesiące ( profil reumatologia). W moim przypadku 2 mce poślizgu. Może przydadzą się Tobie powyższe informacje żeby wyliczyć sobie chociaż przybliżony termin wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego🔆🥀🔆
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

Sapphira, powinnaś być zadowolona, bo Ciechocinek jest ładny- mnie się podoba. Okres tez super. :) :) Jakie dostałaś sanatorium ?
Jak dwa miesiące opóźnienia to ja bym jechała luty/marzec :lol: no w sumie ok, chociaż planowałam listopad/grudzień. :P
Tobie życzę wspaniałego towarzystwa i udanych zabiegów. :) :) :twisted:
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Witaj Marzenko🤗, otrzymałam skierowanie do Grażyny w Ciechocinku. Może po niezbyt udanej pogodzie w czerwcu i lipcu, końcówka lata będzie słoneczna i ciepła. Pozdrawiam gorąco 🔆🔆🔆🔆🔆
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Efa »

Dzień dobry ;) :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Czy ktoś z okolic Poznania wybiera się do Ustronia ( śląskie ) od dnia 1 sierpnia 2020 ?
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: sapphira »

Dzień dobry wszystkim, 🔆🔆🔆zastanawiam się dlaczego nikt nie chwali się wyjazdem do sanatorium z Wielkopolski.....🤔🤔🤔 Pozdrawiam gorąco i zachęcam do pisania.🤗😊
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: Mazrena »

Lipiec kończę z wynikiem 16000..uouo ile jeszcze to potrwa :roll: do zimy pewnie :P :idea:
ODPOWIEDZ