WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
jurek475
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 613
Na forum od: 29 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: jurek475 »

wniosek z listopada 2012,skierowanie w zakresie reumatologii otrzymalem w okresie od 01kwietna do 22 kwietnia Krynica Zdr..
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Witaj Jurek
Jaki miałeś nr jak dostałeś infofmację o wyjeżdie? Do kwietnia jeszcze trochę ale wynika z tego że nasz NFZ szybko działa. Ja mam nr 2100 z małym haczykiem.
Awatar użytkownika
jurek475
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 613
Na forum od: 29 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: jurek475 »

10 stycznia 2014r przy sprawdzaniu w wyszukiwarce nr 9800
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Chyba jest to zależne od schorzenia. Bo przy nr 9800 masz już przydział na kwietnia a ja przy 2100 jeszcze nic nie wiem. Ja z pulmonologii. Pozdrawiam :D
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

Witam, "milusińska" skoro składałaś wniosek w styczniu 2013, to z protego obliczenia - 15 miesięcy później wypada na czerwiec. Bardzo fajny termin i z Twoich schorzeń wynika, że faktycznie najbardziej odpowiedni byłby Kołobrzeg. Miejmy nadzieję, że nasz NFZ też tak myśli i działa.

Ja zawiozłam swój wniosek do NFZ - tu 04.02.2014 i rozpoczynam okres oczekiwania. Wpierw na informację o czasie oczekiwania, a później sprawdzanie w przeglądarce jak przebiega proces skracania się kolejki.
A zatem witam wszystkich w naszym forum.
Liczę na okres letni 2015 roku i tak będę sobie planować urlop. Jadę razem z mężem, więc miejsce jest mi obojętne, bo towarzystwo już mam.
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Kochana Emi :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Nie czerwiec a kwiecień wypada 15 m-cy. :D Kolejka szybko już teraz się skraca i liczę że za tydzień najdalej dwa dostanę jakąś wiadomość. Pozdrawiam i witam na forum. :kwiat:
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

Faktycznie, pomyłka z mojej strony. Kwiecień myślę tez jest dobry, choć w czerwcu było by idealnie. :kwiat:
forumowicz

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: forumowicz »

Emi :kwiat:
Masz rację że czerwiec czy lipiec byłyby to miesiące najbardziej idealne :kwiat:
Ale cóż, to w końcu nie wakacje! Trzeba brać co dają i się cieszyć. Boję się tylko że przypadnie mi jakiś Ciechocinek albo tym podobne. :D Może Ty masz więcej doświadczenia, bo ja niestety jadę po raz pierwszy. A nie wychwyciłam nikogo z pulmonologii ( gdzie wysyłają). :D
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: rak1946 »

w poznaniu na poszpitalne zszedl dzisiaj tylko 1 numerek :o poznan spi :o
emi13214
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 344
Na forum od: 11 lis 2012 20:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WIELKOPOLSKI NFZ - czas oczekiwania

Post autor: emi13214 »

Ja czekam na informację z NFZ o ilości numerków do finału oraz o przybliżonym czasie oczekiwania. Na razie minął tydzień więc się niczego jeszcze nie spodziewam. Ale czas powoli mija, więc w końcu się doczekam.
ODPOWIEDZ