NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Uliwa »

Ja również dziś dostałam przydział, przy numerze około 190. Po niespełna 3 letnim oczekiwaniu ( bez miesiąca) wyjeżdżam 9 marca do Dusznik Zdroju. Do Jana Kazimierza. Pierwszy raz jadę do Kotliny Kłodzkiej i bardzo się cieszę z tego przydziału. :D Byle zaraza nie pokrzyżowała nam planów.
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Czy był ktoś ostatnio w Domu Zdrojowym w Ciechocinku? Jak tam jest obecnie , jakie przydzielają pokoje jest jakiś schemat i o której jest tam najlepiej przyjechać ?Czekam na jakąś podpowiedz - pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Czyli wyjazd za miesiąc, a skierowanie dostałeś przy ok.1000 numerze. Do Ciechocinka przynajmniej blisko.
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Zgadza się , że skierowanie dostałem przy numerze około 1000 , mój znajomy dostał przy numerze 93 i też Ciechocinek tylko turnus pózniej ja wracam On przyjerzdza do Ciechocinka ;) Czyli nie wiemy dlaczego tak się dzieję . Pozdrawiam :kwiat:
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Byłam latem w Ciechocinku, na kwaterze prywatnej, kilka dni. Piękne dywany z kwiatów, muzyka na żywo, tężnie - tak wspominam Ciechocinek. Zimą pewnie jest spokojniej. Może też dostanę Ciechocinek z powodu moich dolegliwości (układ krążenia), ale czekam na góry: Polanica Zdrój, Krynica Zdrój. Byłam 2 razy w sanatorium, 2 razy dostałam Kołobrzeg i niestety pobyt nad morzem w okresie wiosna/jesień gdy są sztormy, wiatry, wahania ciśnienia to zdecydowanie zły czas dla krążeniowców! Ale kogo to obchodzi?! Dostajesz skierowanie i jedziesz, albo wypad z kolejki. Ja kocham polskie morze, ale lepiej się czuję w górach. Tak mam :).
Lidka Lodz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 02 kwie 2013 11:06

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Lidka Lodz »

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy.
Jestem na 7800, więc już niedługo. Zapewne jakieś dwa miesiące i tutaj jest problem.
Pracuję w szkole.
W jednej mam cały etat a w drugiej trzy godziny. Nie wiem jaki mam wziąc urlop czy też zwolnienie lekarskie? mogłabym wziąc urlop na podratowanie zdrowia ale tylko w jednej szkole, bo w drugiej nie mam pół etatu a to podobno jest warunek otrzymania takowego...
Czy mogłabym wziąć zwolnienie lekarskie??
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: bozenka999 »

LIDIA,nie martw się na zapas,może spokojnie doczekasz do wakacji,koleżanka ma nr.3200 i liczy na kwiecień. :)
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Mam numer 3400 i liczę na kwiecień/maj. Z nauczycielami to wyjątkowo ciężka sprawa. Możecie wyjechać tylko w czasie wakacji, albo wziąć urlop bezpłatny, ale wiadomo, że to same straty.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: andrzej1955 »

Witam,przypominam że macie jeszcze możliwość zadzwonić o zwroty jeżeli od ostatniego pobytu upłynęło 18 miesięcy, Pozdrawiam i Dobrych Przydziałów Życzę :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: jan19557 »

Lidka ja bym się nie martwił. Jako nauczycielka możesz złożyć odwołanie jeśli dostaniesz przydział. Nauczycielom idą na rękę i przenoszą na wakacje. Moja znajoma tak zrobiła i nie było najmniejszego problemu. Zresztą możesz zadzwonić i powiedzieć o co chodzi.
ODPOWIEDZ