NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: mariolaa »

Witam :) Roman59 może sprawiedliwości nie ma ;) ale logika jednak troszkę chyba jest. Te osoby u których nie ma chorób współistniejących dostają przydział przy wyższych numerkach. Natomiast gdzie są choroby jeszcze inne, oprócz głównej, wpisane do wniosku mają często numerki niższe przy przydziale. Te osoby czekają na odpowiednie ośrodki spełniające wymagania przy danych chorobach, kolejka się troszkę wydłuża.
Wnioskuję z tego, że jest dopisek w przeglądarce "Skierowania ustawiane są w odrębnych kolejkach z uwagi na wskazany przez lekarza balneologa rodzaj leczenia".
Pozdrawiam noworocznie i życzę wszystkiego dobrego,dużo zdrowia oraz przydziałów w wymarzone miejsca. :kwiat: :serce: :kwiat:
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Uliwa »

Oskar pisze: 02 sty 2022 19:41 Witam. Dziś żona sprawdziła kiedy wyjazd. MSWiA Krynica Zdrój od 26.01.2022. Przydział przy Nr. ok. 6050. I jak na Łódzki NFZ przystało, Ci co chcą i lekarz ich kieruje, w Niziny dostają w GÓRY j.w i to Kolejny raz Krynica. Ja chciałem i lekarz kierował w Góry a dostałem Solec Zdrój....poprzednio był Ciechocinek! Gdzie te czasy gdy w Tym NFZecie byla sensowna obsługa. Dawniej gdy lekarz napisał Góry, to dostało się w Góry, Ja np. Iwonicz a po 2-ch ! latach Ustroń. Ale to już dawne czasy. Pozdrawiam.
Oskarze, jak udał Ci się pobyt w Solcu. Zadowolony?
Oskar
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 01 lip 2021 11:45
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Oskar »

Witam. Opis zamieściłem w dziale Opinie o Sanatoriach. Pod hasłem Solec Jasna. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Czy nie ma tu nikogo , kto otrzymuje już przydziały skierowań do sanatorium i nie piszą o tym - szkoda , że nie podzielą się tą radosną nowiną .
Ciekawi mnie przy jakich numerach dostają skierowanie :) :) .Pozdrawiam wszystkich oczekujących i życzę udanych wyjazdów - pozdrawiam miło :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Uliwa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 30 gru 2021 13:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Uliwa »

Kuzynka dostała wczoraj przydział w okolicy setnego numeru z wyprzedzeniem około czterdziestodniowym. Kudowa. Ja wkrótce,jak mniemam. Numer mam w okolicach 900. Widzę że też się niecierpliwisz :)
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Każdy czeka na to skierowanie z utęsknieniem skoro się tyle czeka ;) .Wiem , że czas jest najlepszym doradcą i trzeba być cierpliwym :D .Przy takim tempie myślę , że w styczniu się doczekam :D Pozdrawiam miło :serce:
Atena2
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 13 sty 2022 18:59
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Atena2 »

Ja mam numer 4850 - kardiologia. Czy ktoś podpowie, kiedy mogę otrzymać skierowanie?
Lidka Lodz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 02 kwie 2013 11:06

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Lidka Lodz »

Kardiologia to akurat nie wiem, ale w tym tygodniu był 1300 numerków w dół...
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

A u mnie spadło tylko1028 , czyli nie jest to równe spadanie numerków. Czyli każde schorzenie ma swoją odrębną kolejkę .Ja obecnie mam 1300 i czekam z niecierpliwością na przyszły tydzień ;) Pozdrawiam kolejkowiczów milo i czekam na wiadomości :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Roman59
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 16 paź 2021 18:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 13

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Roman59 »

Mój czas odliczania właśnie się skończył :D . Jadę do CIECHOCINKA Dom Zdrojowy od 15. 02 - 08.o3 .2022 roku , już tam byłem w 2013 roku i było ok.

Pozdrawiam wszystkich oczekujących i życzę oczekiwanych miejsc :D :D :kwiat:
ODPOWIEDZ