Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska ?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Szkoda,że podwójnych zwrotów Panie w NFZ nie przydzielają osobą ,którym na takie czekają tylko rozbijają na dwa pojedyncze! No widzisz Amorelko czekasz z koleżanką na wyjazd razem a tu trach ktoś bezlitośnie sprzątnął wyjazd! Ciekawe czy to drugie miejsce również zostało wykorzystane? Uważam,iż podwójne zwroty powinny być przydzielane jako podwójne! Są przecież małżeństwa i nie tylko którzy czekają! Przecież zwrotów pojedynczych jest o wiele więcej. Życzę wszystkim powodzenia w szybkim otrzymaniu skierowania do uzdrowiska. :serce: Ja mam cichą nadzieję że to u mnie nastąpi niebawem. :P Mika
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

No cóż życie...tyle z Ewką czekamy, to poczekamy jeszcze :) Cały czas ją gonię, Ewki numerek stoi w miejscu, a mój nadal spada, może dlatego że mam dalszy 780 :) Poczekamy jeszcze to będę przed nią :D Ogólnie to czakanie na przydział i dzwonienie po zwroty jest delikatnie mówiąc żenujące :(
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Kochani nie mam zupełnie pojęcia jak to jest z tym przydziałem. Ja dziś mam nr.395 a w przeglądarce (cały czas oczekuję)! :cry: Jestem z Bydgoszczy więc dzwonić nie będę o zwroty bo informację udzielane są tylko osobą z poza Bydgoszczy. Jeździć codziennie i skomlić przy okienku mi się nie uśmiecha a z resztą pracuję o godz.13.... Dlatego cierpliwie czekam. Podobno cierpliwość popłaca! Czekajmy,czekajmy a w końcu się doczekamy upragnionego wypoczynku i rehabilitacji. :P Mika
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Fajeczka, jeszcze może być tak, że ja, Ewka i Ty pojedziemy razem :) Tylko cierpliwości musimy mieć trochę więcej :) Jak dostaniemy z Ewą skierowanie na pewno się nim pochwalimy :) Teraz zostało nam czekać, czekać i jeszcze raz czekać :) Wytrwałości życzę nam i Tobie również :) Pozdrawiam cieplutko :)
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Amorelko życzę Tobie i Ewce szybkiego wyjazdu do ciekawego uzdrowiska,abyście wyśmienicie wypoczęły po tak długim wyczekiwaniu. Ja dzisiaj postanowiłam,że we wtorek wezmę urlop, aby odwiedzić ul. Warszawską. Mam w planie coś wskórać co do wyjazdu. Jeżeli coś załatwię obiecuję, że dam znać (gdzie wyjeżdżam) ha,ha,ha! :lol: Przykro mi,ale razem z Wami nie pojadę,ponieważ razem ze mną m jedzie mój partner-prywatnie. :kwiat: Po prostu samo życie!!! :roll: Zrobimy sobie spóźnione wakacje!! :ugeek:
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Życzę powodzenia i trzymam we wtorek kciuki, żeby się Tobie udało przydział załatwić. Pisałam ,,razem" w kontekście ten sam termin, to samo sanatorium :) Absolutnie nie narzucam się z naszym towarzystwem :D Pozdrawiam
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Amorelko ja tak to przyjęłam :) ale ze względu na mój planowany wyjazd do sanatorium nie wyjeżdżałam na wakacje(urlop)z partnerem i dlatego postanowiliśmy znaleźć takie rozwiązanie :P! Pewnie jakbym pojechała z Wami stworzyłyśmy fajną trójeczkę. Sama jestem ciekawa co mi się uda załatwić? Pozdrawiam Was i czekam na wiadomość gdzie i przede wszystkim kiedy wyjeżdżacie. Ja też napiszę czy wtorek był dla mnie szczęśliwy :serce: Mika
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Fajeczka, ja będę dzwoniła w poniedziałek i liczę na cud ...że być może dziś będzie jakieś podwójne skierowanie. Jak się uda to też się pochwalę :) Z Ewką jesteśmy tak zdesperowane, że bierzemy wszystko :) Nawet Ciechocinek :D Pozdrawiam cieplutko :)
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Amorelko dlaczego piszesz "nawet" Ciechocinek? W Ciechocinku są bardzo ładne obiekty-sanatoria. Nie wiem dlaczego ale Ciechocinek i Inowrocław to jedne z najdroższych miejscowości za pobyt! ;) Dla nas to żadne rewelacje bo położone są blisko naszego miejsca zamieszkania tzn.Inowrocław jak bym dostała to chyba zrezygnuję,ale Ciechocinek biorę. Pożyjemy zobaczymy! :D Powodzenia o 13 :serce: Mika
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Fajeczko ja mieszkam w Inowrocławiu :) a do Ciechocinka jest za blisko, miałabym wtedy ciągłe najazdy rodzinki, a ja chcę odpocząć !!! Od rodzinki również :) Jednak w akcie desperacji do Ciechocinka pojedziemy :) Dziś dzwoniłam i podwójnych zwrotów nie było, jutro również zadzwonię :) i będę dzwoniła do skutku, prędzej NFZ-towi się znudzi niż mi, to codzienne dzwonienie :D
ODPOWIEDZ