Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska ?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
fajeczka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 31 sie 2014 19:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: fajeczka »

Amorelko tak jak obiecałam ,że napiszę o dzisiejszej wizycie w NFZ tak też zdaję relację- otóż mam Polańczyk sanatorium Solinka 15.10-5.11. :) Mój partner wbija się tam na turnus rehabilitacyjny (w tym czasie jest akurat organizowany)do 29.10 a od 30.10-5.11 zarezerwował sobie miejsce w pensjonacie. Cieszę się,że wszystko udało się poukładać tak jak sobie planowaliśmy! :D To nie jest pobyt ze zwrotów tylko z przydziału nr.212. Byłam u jakiejś pani na pierwszym piętrze,gdyż troszkę nas poniosło! :evil: Amorelko Ty z Ewką pewnie też będziecie w końcu miała farta i w końcu wypoczniecie czego Wam życzę. :P MIka
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Fajeczko, dziś zwrotów podwójnych nie było, więc czekamy nadal :) Wam gratuluję i po części zazdroszczę :) Z Ewką w tej chwili stawiamy na to, że nasz wyjazd będzie na same Święta :) Jeśli ze zwrotów nic nam się nie trafi, to Boże Narodzenie będzie bez garów, gotowania i pieczenia :) Sielanka....ale co na to rodzinka? :) Czekamy nadal :( Udanego wypoczynku Wam życzymy i samych trafionych zabiegów :D Napisz po powrocie jak było :serce: Pozdrawiamy Was cieplutko :kwiat:
amorelka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 17 cze 2014 09:03
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: amorelka »

Dziś Ewka była w NFZ i .....stał się cud!!! Mamy skierowanie do Krynicy od 20.października :) Jesteśmy przeszczęśliwe :D Dziękuję Fajeczko za wsparcie :serce:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Selene »

Amorelko :kwiat: Fajeczko :kwiat: serdecznie gratuluję przydziału i życzę Wam cudnej pogody oraz trafianych i skutecznych zabiegów :!: :D

Serdecznie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Ela46 »

Witam ja też z Bydgoszczy jestem złożyłam dokumenty w kwietniu 2013 r,, na Choroby Reumatologiczne , na dzień dzisiejszy mam 8432, Też nie wiadomo kiedy pojadę;) Pozdrawiam serdecznie,, I spokojnego oczekiwania,,,, :?: :lol:
niuta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 20 wrz 2013 22:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: niuta »

Witajcie
Jest 4:40 nadchodzi ranek, jestem padnięta,ale w końcu znalazłam właściwy wątek.
Mam nadzieję,że wieczorkiem Was odnajdę.
Pozdrawiam.
Niuta
niuta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 20 wrz 2013 22:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: niuta »

Cześć
Kilka słów o moich wyjazdach-
28-08-2009 Iwonicz Sanvit
24-01-2011 Polańczyk Solinka
24-01-2013 Polańczyk Amer-Pol
Za każdym razem wyjazd ze zwrotów. Dwa pierwsze wyjazdy po rozmowach telefonicznych.Gdy zadzwoniłam w grudniu 2012 roku
bardzo uprzejma Pani z NFZ/chyba Pani kierownik/ poinformowała mnie,że zw względu ochronę danych osobowych nie może powiedzieć
nic w sprawie zwrotów,ale zaproponowała aby napisać pismo i pouczyła między wierszami,aby zaglądać na przeglądarkę.Pismo wysłałam,
po kilku dniach w styczniu zadzwoniłam ponownie i znów PANI powiedziała,że nie może nic powiedzieć,ale abym zajrzała w tym dniu na przeglądarkę.
Po powrocie do domu- klik klik i ujrzałam- sanatorium Amer-Pol Polańczyk W piśmie podałam 3 miejscowości ze wskazaniem Polańczyk.
Tym razem marzy mi się wyjazd do Busko Zdrój,bo kręgosłup odmawia posłuszeństwa.A jeśli nie Busko to Kołobrzeg,a może Ustka???
Proszę odezwijcie się,gdzie byłyście

Niuta
niuta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 20 wrz 2013 22:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: niuta »

C.d.
Ja jestem z Włocławka mam 58 lat.
Mój wniosek wpłynął do NFZ 16-07-02013,a na dzień dzisiejszy mój numer w kolejce - 11443.Styczniowe wyjazdy mi odpowiadają.bo
jest mniejszy tłok w sanatorium,większa możliwość z wcześniejszego wyjazdu ze zwrotów, i lubię zimę.
I mój kręgosłup domaga się zabiegów.
Jak Wam było w sanatorium??? Warunki???,zabiegi???.
Bo towarzystwo zależy od nas,wystarczy zabrać ze sobą garść uśmiechu i michę optymizmu.
Pozdrawiam i czekam na wiadomość od tych po pobycie .
I dla Eli -poczekajmy sobie razem,bo w gromadzie czas upływa szybciej. No gromada to za duże słowo,ale może
znajdzie się jeszcze jakaś zabłąkana owieczka z kuj-pomorskiego???

Niuta
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Ela46 »

Witajcie jak tam kolejka ruszyła się,,,, Uda nam sie wyjechać,,,, Pozdrawiam wszystkich z Kujawsko-Pomorskiego,,,którzy nie cierpliwie czekają w swojej kolejce;) :) :),,,, Ja jestem z Bydgoszczy;)
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Kuj.-pom.NFZ z którym numerem skierowanie do uzdrowiska

Post autor: Ela46 »

Witajcie ja mam numer 2100 i odesłali mi SKIEROWANIE ZWRÓCONE DO LEKARZA KIERUJĄCEGO W CELU WERYFIKACJI/AKTUALIZACJI DANYCH MEDYCZNYCH Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI JEGO POTWIERDZENIA W OKRESIE 18 M-CY OD DNIA JEGO WYSTAWIENIA;) Więc mam nadzieję,, że w kwietniu wyjadę;) :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ