Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Totalna porażka dla diety bezglutenowej i bezmlecznej, którą proponują Solanki. Po dłuższym wyszukiwaniu miejsca serwującego taką dietę zarezerwowałam Medical spa w Inowrocławiu. Położenie świetne , warunki bardzo dobre, Pani doktor specjalsta d/s rehabilitacji wspaniała ,na drzwiach stołówki informacja dla nas bardzo ważna , że o diecie bezglutenowej decyduje lekarz. Wszystko ok jednak kuchnia okazała się porażką. Byłam z 7 letnim dzieckiem na pow. diecie. Pierwszy obiad był ok ale już na kolacji okazało się że nie dostajemy nic, że musimy wybrać coś ze stołu a więc wędlina po dyskusji nic nie wnoszącej dostałam jajko i tak było codziennie. Kiedy poprosiłam o mleko , odpowiedź brzmiała "może być 2 stycznia (dzień naszego wyjazdu) ",płatki -" nie ma" , na obiad zawsze było mięso bez sosu: dla dorosłych polane dla dziecka suche, zupę, raz kazano mi zlać rzadkie z ogólnej pomidorowej z rozgotowanym w środku normalnym makaronem, nie wiem co by było gdybym to zrobiła .... . Żadnego klopsika, pulpeta , placka czy jakiegoś ciastka przez cały pobyt. Dwie dość miłe Panie obsługujące reszta wystarczyło spojrzeć na wyraz twarzy. Na początku codziennie pisały jakieś uwagi czy moje prośby (podobno) do dietetyczki czy zaopatrzeniowca ale bez efektu. Jakoś przeżyliśmy. W Rossmannie kupiłam mleko, lepszy chleb, dżem (raz dostaliśmy do stolika a Pani resztę pozwoliła wziąć do pokoju). Skargi czy prośby nie było do kogo wnieść - był to okres międzyświąteczny a obsługa rozkładała ręce. Podsumowując dla osób wymagających diety miejsca nie polecam , choć sama też po raz drugi bym chyba się tam nie zatrzymała. Kuracjusze bardzo wiekowi początkowo 80+ , na Sylwestra przyjechało kilka osób do lat 70.
forumowicz

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: forumowicz »

Zosiu , to znaczy , że lipa :(

szkoda , pozdrawiam :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

No gdyby nie ta dieta i trafiłoby się z towarzystwem to warunki , zabiegi, otoczenie ok . Również pozdrawiam :kwiat:
Agnieszka Irena
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 20 sie 2018 12:46
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Agnieszka Irena »

Ależ tak, jest winda między piętrami. Ale do stołówki wchodzi się po kilku schodach, usytuowanych w sposób zaokrąglony. Czyli: stołówka jest niedostępna dla wóżkowiczów i trudno dostępna dla poruszających się o kulach lub balkoniku.
ODPOWIEDZ