Pobyt pełnopłatny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Noworoczny dziś rezerwowałam . 2 os. pokoje były bez kłopotu z 1 brak trzeba dopłacać po 40 zł za dobę
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Atina »

Zosiu bez balu sylwestrowego?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Ja w tym roku bez balu ale Pani pytała więc jest ale na pewno z dopłatą. Nie wiem ile .
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Atina »

Dziękuję za odpowiedź :kwiat: ...lubię Inowrocław będziesz zadowolona :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Zosia »

Sprawdziłam 230 zł za osobę.....hm nie mało za 2 ....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Felice »

No zostały już tylko miejsca sylwestrowe. Dzwoniłam z pytaniem o święta...i doopa niestety :roll:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Atina »

Felice pisze: 21 lis 2018 16:15 No zostały już tylko miejsca sylwestrowe. Dzwoniłam z pytaniem o święta...i doopa niestety :roll:
Felice i cóż trzeba będzie przy garach stać :roll:
A może jeszcze jest gdzieś atrakcyjna oferta :) trzeba być dobrej myśli...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: Felice »

No ja szukam ostro,właśnie świątecznej i jakiegoś miluśkiego SPA na połowę lutego.
Świąteczna zależy mi by była w miarę blisko,bo nie wiem jak poruszać się będę.
agni3sia
Posty: 4
Na forum od: 29 lis 2018 14:55
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: agni3sia »

Witajcie :)
Jestem nowym użytkownikiem forum i zarejestrowałam się tu by odnaleźć informacje o interesujących mnie ośrodkach i jednocześnie by podzielić się opinią o tych, w których już byłam.
Jako pierwszy chciałabym opisać pobyt w ośrodku Flisak w Sarbinowie- w odpowiedzi na post Samosi :) byłam w Sarbinowie w marcu 2018r i byl to pobyt płatny z pakietem 40 zabiegów i to właśnie ilość zabiegów skusiła mnie do wykupienia turnusu w tym ośrodku. Był to mój pierwszy wyjazd komercyjny (dotychczas wyjeżdżałam na turnusy z NFZ i PFRON) i byłam zaskoczona poziomem świadczonych usług w porównaniu do wyjazdów NFZtowskich.. oczywiście zaskoczona pozytywnie :) Wybieram się do Flisaka ponownie w lipcu 2019 (zrobiłam już rezerwację :) ).
Pokoje czyste, schludne, z balkonami i łazienkami. Najładniejsze są na 3 piętrze. Pokoje są 1-,2- i 3- osobowe. Jedynek jest jednak bardzo mało (chyba tylko 3 - po jednej na każdym piętrze). Czajnik, szklaneczki, tv, lodówka w każdym pokoju.
Ogólnodostępna pralka, suszarka, żelazko.
Zabiegi wodne rewelacyjne. Niestety brak basenu jednak jest w planach budowlanych. Na basen można jeździć do Zagłębia w Ustroniu Morskim (samemu lub w transportach organizowanych przez ośrodek). Okłady borowinowe, masaże, ćwiczenia. Wszystkie zabiegi raczej do 13-14. Później chyba nie ma. Wszystkie zabiegi zaplanowane sprawnie, tak by nie było ogromnych przerw między jednym a drugim.
Ośrodek położony ok 150m od morza. Niewątpliwie jest to ogromny plus gdyż nawet między zabiegami (jeśli jest jakaś przerwa lub przed obiadem) można udać się choćby na krótki spacer przepiękną promenadą.
Okolica spokojna. Wioseczka z 2-3 sklepami kilkoma punktami gastronomicznymi. W trakcie mojego pobytu tylko jedna kawiarnia była otwarta- reszta zaczyna działalność dopiero wiosną.
Do wypożyczenia rowery i kijki do nordic walking.
Do stołówki schodzi się łącznikiem. Stoliki 4 osobowe. Dwie tury posiłków. Jedzenie smaczne, urozmaicone obiady i kolacje. Śniadania podobne- zupa mleczna, masło, wędlina, ser, pomidor, ogórek, dżem zawsze dostępny. W piątek na obiad zawsze ryba lub kotlety rybne. Słyszałam, że na tych droższych turnusach w sezonie letnim jedzenie jest bardziej urozmaicone, ciasto w każdą niedziele (sprawdzę to w lipcu ;) ).
KO - wszystkie wieczory z rozrywką- to koncert, to bal przebierańców, spacery, ognisko, pieczony prosiak :D. Oferta wycieczek zorganizowanych do Berlina, Kołobrzegu, Hortulusa.
Nieoceniony jest kierownik- p. Sławek. Młody człowiek a jakże pomocny, wyrozumiały. Najlepszy człowiek w całym ośrodku :D rozwiąże każdy problem. Jeszcze siostra oddziałowa/główna pielęgniarka p. Gienia - człowiek anioł.
Niestety jedyne na co mogę narzekać to pani doktor- dla każdego ten sam zestaw zabiegów.. niezbyt chętnie skłania się do sugestii samych kuracjuszy odnośnie przepisanych zabiegów zawsze jednak można wnioskować o zmianę u p. Gieni :)
Ogólna ocena bardzo pozytywna. Z tego co słyszałam, to są kuracjusze, którzy wracają do tego ośrodka co roku a nawet i 2 razy do roku.
Jestem ciekawa jak turnus będzie wyglądał w okresie letnim- czy rzeczywiście jest bardziej 'wypasiony' ;) - na pewno podziele się wrażeniami po kolejnym turnusie.
Ja polecam :)
Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Pobyt pełnopłatny

Post autor: forumowicz »

Witaj Agnieszko na forum :) ,
to bardzo miłe , że na "dzień dobry " nie żądasz informacji ,a sama się nimi dzielisz 8-)
Jestem pewna , że w krótkim czasie zorientujesz się gdzie , co i jak

pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ