Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Kachurka »

Witam.Jestem nowa na forum i będę jechać pierwszy raz do zdrojów .Ma to nastąpić według moich wyliczeń na późnej jesieni.Myślę o zawalczeniu czegoś na zwrotach , co by przyspieszyć.Zalezy mi na pokoju 1os.mam płytki sen,chce odpocząć i wyciszyć się .Czy ktoś z Was wie,gdzie są sanatoria z pokojami 1os.za dopłatą?Moze by mi się udało upolować ze zwrotów takie miejsce?? :idea:
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

Witaj Kachurka,

niemal każdy ośrodek ma w swojej ofercie jedynki, rozporządzenie ministra zdrowia określa jakiej wysokości są dopłaty do pokoi, niemniej niektóre ośrodki stosują dodatkowe dopłaty do pokoi jednoosobowych .
Wszędzie gdzie byłam były jedynki ale nie jest tajemnicą , że ich jest zbyt mało i trzeba sporo zabiegów aby taką otrzymać , a czasami szczęście no i oczywiście w pierwszej kolejności otrzymują taki pokój osoby ze wskazaniem medycznym .

powodzenia :)
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Kachurka »

Dziękuję za info.A można spróbować telefonicznie przed wyjazdem zabukować taki pokój!?
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

Zawsze jest taka możliwość , tylko że każdy ośrodek rządzi się swoimi prawami . Po otrzymaniu przydziału trzeba dzwonić i pytać .
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

no właśnie, bardzo dobry temat. Jak wiadomo jedynki są we wszystkich sanatorach ale każde sanatorium ma własne zasady ich przydzielania. Może bywalcy sanatoryjni podpowiedzą, w których sanatoriach najłatwiej tę jedynkę uzyskać najłatwiej, tzn dzwonię i rezerwuję . Ew, w których są dodatkowe opłaty gwarantujące otrzymanie jedyki?
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

KIELCZANKA (ALBAX) w Kołobrzegu można zarezerwować za dodatkową opłatą jedynkę .
Wszystko tak się zmienia , przynajmniej można było - przyjemność ta kosztowała +10/dobę.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Anka »

Witaj
kiedyś nie było problemu z jedynkami w sanatorium Bristol Kudowa Zdrój

Pozdrawiam
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Kachurka »

Dzieki za wszelkie odpowiedzi!
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

ja też dziękuję.

Ale gdyby ktoś mający na uwadze ten wątek sobie coś przypomniał i chciał napisać to poproszę . Ja jadę w przyszłym roku wczesną wiosnę, ale w tym roku muszę się zacząć już rozglądać bo skierowanie pewnie będzie koło grudnia.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Kachurka »

A podałaś gdzie chcesz jechać??
ODPOWIEDZ