Sanatoria z ZUS na Facebooku

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: Jolanka »

Witajcie
Czy Ktoś wie, z czego może wynikać mój problem z dołączeniem do grupy SANATORIA z ZUS-u na facebooku? Kilka dni temu wyraziłam chęć przystąpienia do takiej grupy, która zrzesza kuracjuszy z ZUS i cały czas mam komunikat "oczekujące"!
Czy ja robię coś nie tak czy może tam czeka się tak długo aż administrator zaakceptuje?
O tej grupie przeczytałam tutaj, podobno pojawiają się tam ciekawe info a ja jestem nowicjusz w temacie sanatoria więc każda wiedza może się przydać :D :D :D
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

Jolu , grupa na Fb , nie ma nic wspólnego z portalem NS.
Bardzo możliwe , że są tam osoby , które tutaj także są zalogowane. Swego czasu jeden z kolegów forumowych usilnie namawiał na zorganizowanie takiej grupy pełnił tam rolę "guru" ustalając własne zasady ale czy to funkcjonuje to nie wiem .

pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

Witaj Jolu, jeśli któryś z Twoich znajomych na FB jest w tej grupie to poproś go o zaproszenie ,wtedy są większe szanse na akceptację.
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

bibi pisze: 30 lis 2018 13:43 Jolu , grupa na Fb , nie ma nic wspólnego z portalem NS.
Bardzo możliwe , że są tam osoby , które tutaj także są zalogowane. Swego czasu jeden z kolegów forumowych usilnie namawiał na zorganizowanie takiej grupy pełnił tam rolę "guru" ustalając własne zasady ale czy to funkcjonuje to nie wiem .

pozdrawiam :)
bibi jedyna zasada w tej grupie opiera się na kulturze rozmowy, nic ponadto. Pozdrawiam :kwiat: serdecznie
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

Peonio , nie mam nic do Fb, napisałam co było tajemnicą poliszynela odnośnie grupy sanatoryjnej nie wykluczone , że jest ich kilka - nie wnikam .

:kwiat:
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: Jolanka »

Ja o tej grupie na Fb dowiedziałam się od kogoś z NS ale skoro mnie tam nie chcą :o to pchać się nie będę :lol:
Poruszyłam ten temat o Fb...bo po prostu nudzi mi się i próbuję jakoś zagospodarować czas a informacji o sanatoriach nigdy dość. Już ósmy tydzień jestem unieruchomiona, najpierw gipsem teraz butem pneumatycznym. Ale za tydzień rozpoczynam rehabilitację nogi aby 2 stycznia być gotowa na rehabilitację kręgosłupa w Rymanowie :roll: tak więc nie będę miała czasu na surfowanie :)
Wam bardzo dziękuję za reakcję na moje pytanie :serce:
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

Jolanka, minęło kilka dni , nie wiem na ile zmieniła się Twoja sytuacja na FB. Myślę że raczej nie ma tam jakiejś szczególnej weryfikacji, nowe osoby są przyjmowane tylko czasami admin się opóźnia. Sama czekałam kilka dni więc si.e nie przejmuj .Info o sanatoriach są tam na bieżąco podawane. Kopalnia wiedzy.
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

o co Ci chodzi Kotek? ja dużo informacji uzyskałam na FB.Jest to inny rodzaj informacji niż tutaj, może bardziej zdawkowy ale są na bieżąco i są przydatne. W grupach ludzie też się zwołują , tak jak tutaj. Może nawet z większym skutkiem bo tam jest chyba więcej uczestników . Tak, FB jest kopalnią wiedzy w różnych grupach tematycznych.

A Jolanka pytała o konkretną grupę "Sanatoria z ZUS"
Określenie "guru" dotyczyło konkretnej sytuacji i konkretnej osoby z NS, nie chodziło o "guru" w istniejących grupach sanatoryjnych na FB o których piszesz. :lol:
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: smuga »

Jolanka pisze: 30 lis 2018 12:04 Witajcie
Czy Ktoś wie, z czego może wynikać mój problem z dołączeniem do grupy SANATORIA z ZUS-u na facebooku? Kilka dni temu wyraziłam chęć przystąpienia do takiej grupy, która zrzesza kuracjuszy z ZUS i cały czas mam komunikat "oczekujące"!
Czy ja robię coś nie tak czy może tam czeka się tak długo aż administrator zaakceptuje?
O tej grupie przeczytałam tutaj, podobno pojawiają się tam ciekawe info a ja jestem nowicjusz w temacie sanatoria więc każda wiedza może się przydać :D :D :D
Przeczytałam twój post i pomyślałam że zanim ci odpowiem to zrobię sobie symulację dołączenia do grupy na Facebooku . Odnalazłam grupę Sanatoria z ZUS-u wklikałam ,,dołącz,, i po 10 minutach przyszło powiadomienie że....jestem pełnoprawnym członkiem grupy . Jako że nie jestem zainteresowana przynależnością do tej grupy teraz muszę się z niej usunąć . Tak że nie wiem czemu mieli by ciebie tam nie przyjąć . Raczej chyba zrobiłaś coś nieprawidłowo :roll: :roll: Spróbuj jeszcze raz ...powinno się udać :D :kwiat:
forumowicz

Re: Sanatoria z ZUS na Facebooku

Post autor: forumowicz »

Na F B jestem od kilku lat , w grupach sanatoryjnych na FB od początku ich założenia.Post Jolanki odczytałem prawidłowo. Niezrozumienie mojego postu to problem Szpiilki. Określenie " guru " nie wynikło z poprzedniego postu Szpiilki.:lol: :lol: :lol:
Zablokowany