Zaproszenie na turnus

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: ANDY12345 »

Ale jak jest ciepło ładna pogoda to wiesz Sama ze jest o wiele przyjemniej, a spacerować nie musi daleko bo to o ruch chodzi. A może będzie bardzo zadowolony bo to zawsze jakieś urozmaicenie, nowi ludzie nowe otoczenie, czasami Nam tego brakuje :) .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: GIENIA »

Właśnie tak rozmawialiśmy w domu , że własciciel tych ośrodków bazuje na takich osobach :D które nigdy nigdzie nie były i nawet tam będą zadowolone :D
forumowicz

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: forumowicz »

kazdy ma swoje kryterium zadowolenia :mrgreen:
forumowicz

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: forumowicz »

Gieniu, mam nadzieję , że jak wujaszek wróci z tego pobytu to Ty Go wybadasz co i jak :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: ANDY12345 »

Może niech nie bada :lol: , tylko wypyta i podzieli się z Nami co zaoferowali, jak spędzał czas no i czy był zadowolony. Odmiana codzienności i spotkanie innych ludzi może wpłynąć pozytywnie tak na samopoczucie jak i na naszą kondycję fizyczną i oby tak było. Sami tego doświadczamy i w przyszłości też będziemy tego chcieli. Poczekamy zobaczymy, a jak nie to Gienię zamarudzimy :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: forumowicz »

Andy , zważ , że to pan 80-letni , a na dodatek wuj ;) ,
no gdyby to był przyjaciel rodziny to wówczas można w doktora się "zabawić" :oops: :lol: :lol:

Masz rację dobrze wypytać trzeba :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: ANDY12345 »

Wiem wiem ale wszystko zostanie w rodzinie ;) :lol: :lol: :lol: , ale info bezcenne.......... musimy trochu poczekać a wszystkiego się dowiemy....... chyba :o
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: GIENIA »

Jeśli tylko wujek będzie rozmowny ;) po powrocie .... zaraz tu napiszę :) głównie informacja przyda się osobom , które zainteresowała cena i pytały mnie na priv , co to za ośrodki :D

Wiem , że ma 2 zabiegi dziennie :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: darek »

Nie wiem czy Państwo ,ale ostatni czasy pojawił się wysyp Ofert Rehabilitacyjnych dla seniorów.
W samych Katowicach na klatkach pojawiły się plakaty zapraszające do urokliwych miejsc w beskidzie za kwotę poniżej 800 złotych z dojazdem na czas od 10 do 12 dni.
Gwarantowane jest dowóz ,wizyta lekarska 3 posiłki dziennie , 2 zabiegi ..biesiada .
Wniosek jest to może próba zapełnienia ośrodków posiadających -infrastrukturę co ,w obłożenie na czas martwy.

Dobrym rozwiązaniem jest ,że ..Ale pojawia się to sławne ALE
Czy nie można wzorem innych krajów wprowadzić Programu Rehabilitacja dla Seniora nawet z tzw czapą bo jak wiemy warunki w niektórych obiektach sa poniżej standardu.

Może to dobrze ,że takie obiekty starają się wejść w niszę i ściągają Seniorów do swych obiektów -Jednak obawiam się tutaj o Opiekę -aby tylko za jakiś czas nie pojawiły się sygnały że Ktoś chce zarobić kase nie oferując Nic Osobom starszym
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Zaproszenie na turnus

Post autor: Hipokryt »

Czy ta promocja dotyczy tylko seniorów? Dlaczego nie jest dostępna dla wszystkich ta ofercie komercyjnej na niski sezon?
Z pewnością znajdą się inni chętni, których skusi niska cena a nie wymagają extra warunków czy innych atrakcji.
Parę razy udało mi się upolować 2tyg. turnusy w cenie poniżej 1tys więc warto szukać kolejnych okazji ;)
ODPOWIEDZ