Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Post autor: zbigniew165 »

Gienia chyba masz rację. Tak ogólnie , to nie wiem czemu ludzie jadący do sanatorium biorą jakieś przepustki. Przecież sanatorium, to nie zakład karny, żeby brać przepustkę na wekend. Nikt nikogo na siłę tam nie wysyła. Tak samo z odwiedzinami dziadków przez chmarę wnuczków i bieganina po korytarzach. Przecież to nie szpital, gdzie jesteśmy obłożnie chorzy i nie możemy się poruszać o własnych siłach i jest to tylko trzy tygodnie. :!: Jest dużo takich kuracjuszy co jeszcze nie wyjechali do sanatorium, a już pytają o możliwość uzyskania przepustki. :shock:
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: ricolo666 »

Ztymi odwiedzinami w sanatorium to niektorzy przesadzaja,juz w piatki jest najazd dzieci wnuczat itd. bieganina ,rozgardiasz po korytarzach jak by nie mogli wytrzymac te trzy tygodnie bez dziadkow :?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie

Post autor: GIENIA »

Z tymi odwiedzinami rodzin to czasami jest przesada :?
.. jeśli chodzi o przepustki :) Zbyszku , ja w dniu gdy otrzymałam propozycję wyjazdu , dzwoniłam do ośrodka z zapytaniem , właśnie o przepustkę . Miałam komunię wnuka . Gdyby mi powiedziano , że nie dają przepustek , nie przyjęłabym propozycji . Nigdy więcej już nie chcę jednak korzystać z przepustek ;)
Szkoda mi tych dwóch dni :)
Jednak ludzie z różnych powodów biorą przepustki :|

Pewne tajniki życia sanatoryjnego jednak nie powinny być pisane na forum :) min o "lewych" przepustkach ;)


Odbiegliśmy od tematu :oops:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Post autor: GIENIA »

Dyskusja o tym przewija się w innych tematach , może zatem tutaj ktos wyrazi swoje opinie , spostrzeżenia , coś , komus poradzi itp.

:)
forumowicz

Re: Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Post autor: forumowicz »

I przepustki i odwiedziny wskazane ;) zależy tylko kto kogo gdzie i jak i po co chce odwiedzić :P :P
Znam osoby , które co noc miały przepustki :P , bo tuż obok nocowała kolezanka z poprzedniego turnusu :P :P
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Post autor: darek »

W pewnym obiekcie sanatoryjno -szpitalnym w pewnym mieście .
Odbywało się Spotkanie Forumowe.
Ludkowie byli w kilku obiektach plus "pojawił się DESANT - Forumowy ".
Jako że kilka Osób jak i piszący był w tzw Szpitalu Uzdrowiskowym należało podejść do tematu w pełni Profesjonalnie-
Była opcja przepustki do Domu z możliwością uiszczenia opłaty za niewykorzystaną Noc oraz znalezienia pokoju na mieście, było kilka opcji.
Sobota godzina 12 przed obiadem odręcznie napisane 5 wniosków z prośba do Doktora dyżurnego o przepustkę .
o godzinie 10,00 został zarezewowany Stolik na 20 Osób w Restauracji z Dancingiem .

Wchodze jako Prawie Delegat Ludowy na Zjazd Partii do Doktora.
Chłop 2 metry i dobre 120 kg czyli Moje parametry .
Rozpoczynam monolog ..Panie Doktorze bo Przyjechali Znajomi i było by fajnie nie pojawiać się w pokoju o 22 gdy inni się Bawią !!!
Zapewnienia ,że dotychczas zawsze przestrzegany był i będzie Regulami .
Pan Doktor słucha ..wstał otwarł Drzwi i zaprasza pozostałe 4 Ofiary do Gabinetu.

Daje każdemu kartkę i długopis mnie się dostał niezły Waterman i dyktuje.

Zwracam się prośba o udzielenie zgody na poźniejszy powrót do obiektu ze względu na Koncert odbywający się w Centrum Kultury
-podpis

I Zwraca się do wszystkich że należy Czytać Ogłoszenia Kulturalne bo nie wolno nikomu zabronić KULTURY jak jej tak mało w Narodzie .

Powrót około 3 a Patent na Kulturę był jeszcze wykorzystany.

..oczywiście na porannym sniadaniu Doktor zadał Pytanie jak KONCERT
odpowiedź była jedna ..UDANY -Dziękujemy
forumowicz

Re: Przepustki i odwiedziny w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Pierwsze dni wystarczy rozpoznać jak to jest z ewentualną kontrolą wieczorną , a potem wszystko w naszych rękach ;)
ODPOWIEDZ