Biblioteka

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Biblioteka

Post autor: strzelczanka »

Zresztą każde sanatorium może mieć różnie, zorientujesz się na miejscu :)
tyszanka79
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 09 maja 2019 08:14
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biblioteka

Post autor: tyszanka79 »

strzelczanka pisze: 09 maja 2019 12:44 Wi-Fi bezpłatne, przy tylu korzystających działa jak działa. Wyobraź sobie 200 osób korzystających z bezpłatnego.....Komputery przy recepcji , płatne. Dlatego polecam komputery w bibliotece
Dziękuję za odpowiedź :)
forumowicz

Re: Biblioteka

Post autor: forumowicz »

Tyszanko, nie wiem do którego budynku w Wysowej jedziesz ale jesli do Beskidu to biblioteczka jest na 2 piętrze ale książki... baaaardzo wiekowe.
A z własnego doświadczenia powiem Ci ze to czy będziesz miała czas na czytanie w dużej mierze zależy z kim przyjdzie Ci spędzić turnus. Ja jadąc do Wysowej wiedziałem że to dziura na końcu swiata i zaopatrzyłem sie w czytnik E-book i władowałem na niego chyba ze 2000 ksiązek bo uwielbiam czytać. Jednak moja bardzo mocne zaangażowanie w ćwiczenia i wspaniała ekipa kuracjuszy sprawiła ze E-booka uruchomiłem może ze dwa razy na bardzo krótko a z biblioteczki zabrałem sobie do pokoju jedną książkę i nie "dojechałem"nawet do połowy (a była cieniutka) :)
tyszanka79
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 09 maja 2019 08:14
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biblioteka

Post autor: tyszanka79 »

No zobaczymy jak to będzie, ja od pół roku będąc na L4 ok 100 przeczytałam :D
Załączniki
IMG_20190509_213910.jpg
forumowicz

Re: Biblioteka

Post autor: forumowicz »

95 więc ośrodek " Nad parkiem" lub inaczej zwany "Instytut zdrowia człowieka" tam akurat biblioteczki nawet nie szukałem hi hi tylko parkiet w kafejki z ekipą i kręgle w piwnicy choć to tylko dla towarzystwa bo sam nie dawałem rady grać . Prawie codziennie coca cola plus mineralna z cytryną w barku u Marka czy Tereski i ogień na parkiecie ile tylko to moje połamane kito pozwalalo. Ale wtedy cały klimat robiła ekipa wspolkuracjuszy na drugim turnusie już tak nie było.
tyszanka79
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 09 maja 2019 08:14
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biblioteka

Post autor: tyszanka79 »

Hanys - to ja obadam i dam znać :D
ODPOWIEDZ