Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Bart40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 11 cze 2019 22:10
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: Bart40 »

Jestem zielony w tym temacie wiec chcialbym posluchac opini doswiadczonych kuracjuszy co i jak ,zaznaczam ze jade pierwszy raz a kraza legendy o takich spotkaniach.
Za wszystkie opinie z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: Andrzej1958 »

W Wysowej nie ma fajfów. Można tańczyć w Biawenie w kawiarni od godz 18. Podobnie w Instytucie Zdrowia Człowieka (Nad Parkiem) - też od 18. Podobno w Gliniku - nie wiem dokładnie, nie byłem. W restauracji Dziurnówka - od 18 jeśli dobrze pamiętam to we czwartki i soboty.
forumowicz

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: forumowicz »

Jak nie ma jak są? W miesiącach październik i listopad i maj tego roku to średnio co dwa tygodnie naprzemian więc de facto co tydzien potańcówka z zespołem.muzycznym bądź DJ w Biawenie na sali konferencyjnej bądź w IZC na dużej sali gimnastycznej. Do tego codziennie w ICZ można potancowac na małym parkiecie w kafeii przy muzyce "puszczanej" przez barmana Marka lub Tereskę. Byłem również w maju i też tak trafiłem.ze w sobotę biletowana potańcówka na dużej sali a codziennie darmowa w kafeii.
Natomiast w Biawenie w kafeii (barze) zwał jak zwał kwestia tańcowania leżała i kwiczała bo było mniej niż zero. Wszyscy chodziki do IZC
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: Andrzej1958 »

Hanys, nie zrozumieliśmy się. Napisałem, że tańce są.
Dla mnie fajfy to zabawy taneczne, które odbywają się między obiadem a kolacją. I takich nie było.
Na marginesie, faktycznie w Biawenie było cienko z frekwencją. Byłem na przełomie lipca i sierpnia. Pani w bufecie skarżyła się, że takiego turnusu jeszcze nie widziała. Raz mi się zdarzyło być i tańczyć 1 parą. Mieliśmy cały parkiet dla siebie. Natomiast znajomi jak wrócili z IZC byli cali poobijani. taki był tłok.
forumowicz

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: forumowicz »

miedzy obiadem a kolacją? :shock: ło matko i córko pierwsze słysze. Ja tam pomiędzy obiadem a kolacja miałem jeszcze zabiegi. nie raz na salce do 16:30 cwiczyłem :) i choć kulasami przebierałem jako żywo to z tańcami nie miało to za wiele wspólnego ;)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: Maryann »

Hanys.. trzeba Cię wysłać do Ciechocinka, to zobaczysz co to fajfy :lol: ;)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: smuga »

Możesz też w Krynicy w Prezydencie pokręcić się w kółeczku przed kolacją ;) Hanys i nie wie co to fajfy ….nie wierzę :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: Atina »

Maryann pisze: 09 lip 2019 21:20 Hanys.. trzeba Cię wysłać do Ciechocinka, to zobaczysz co to fajfy :lol: ;)
Cała prawda Brystol potocznie zwany Stodołą...tam jest jeszcze chyba prawdziwy faif :)
To taka rozgrzewka przed dancingiem :lol: :D
forumowicz

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: forumowicz »

smuga pisze: 09 lip 2019 23:13 Hanys i nie wie co to fajfy ….nie wierzę :lol: :lol: :lol:
nie wie bo hanys za smarkaty jest, śpik taki i do tego z lasu :) :)
forumowicz

Re: Dancingi czy Fajfy ? Wysowa Zdroj i nie tylko

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: :lol:
ale teraz już wiesz ;)
ODPOWIEDZ