Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
yuki80
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 13 lip 2019 18:30
Oddział NFZ: Lubelski

Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: yuki80 »

Czy można przyjechać dzień wcześniej ? Mam być w sobotę Ale żeby dostać w miarę dobry pokój to trzeba być o 6 rano. A nie mam żadnego połączenia aby być na te godzinę w Iwoniczu. Natomiast w piątek wieczorem mogłabym dojechać spokojnie. Ale nie wiem czy będę miała gdzie spać. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
forumowicz

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: forumowicz »

doświadczenie takie że każdy ośrodek ma inaczej. w jednych jest możliwość płatnego przyjazdu dobe wcześniej w innych absolutnie nie.
musisz zadzwonić i zapytać.
yuki80
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 13 lip 2019 18:30
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: yuki80 »

Dzięki za info
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: jacky6 »


Można poprzedzić telefon zapytaniem mejlowym pod adresem wskazanym na stronie internetowej.
Zazwyczaj tak czynię z pozytywnym skutkiem.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:


Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14295
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: ANDY12345 »

A można dowiedzieć się o prywatnych kwaterach i przenocować jedną noc. Nawet na jedną nie jest drogo już od ok. 40 zł. a podejrzewam że taniej niż w ośrodku bo z reguły liczą sobie od 100 zł., trzeba tylko sprawdzić żeby nie było zbyt daleko od ośrodka, udanego pobytu :)
dosia-100
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 19 sie 2019 21:55
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: dosia-100 »

yuki80 pisze: 07 sie 2019 20:50 Czy można przyjechać dzień wcześniej ? Mam być w sobotę Ale żeby dostać w miarę dobry pokój to trzeba być o 6 rano. A nie mam żadnego połączenia aby być na te godzinę w Iwoniczu. Natomiast w piątek wieczorem mogłabym dojechać spokojnie. Ale nie wiem czy będę miała gdzie spać. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
yuki80 czy w piątek jest jakiś bus do Iwonicza bezpośredni?skad jedziesz?..tez szukam transportu :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: p-siak »

Od lipca nie ma bezpośredniego połączenia z Lublina do Iwonicza,przesiadka w Rzeszowie Was czeka.Pozdrawiam
dosia-100
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 19 sie 2019 21:55
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: dosia-100 »

:evil:
yuki80
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 13 lip 2019 18:30
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: yuki80 »

grzegorz67 pisze: 22 sie 2019 08:49 Od lipca nie ma bezpośredniego połączenia z Lublina do Iwonicza,przesiadka w Rzeszowie Was czeka.Pozdrawiam
tak wiem, niestety :evil:
yuki80
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 13 lip 2019 18:30
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wcześniejsze zakwaterowanie w sanatorium

Post autor: yuki80 »

dosia-100 pisze: 21 sie 2019 23:22
yuki80 pisze: 07 sie 2019 20:50 Czy można przyjechać dzień wcześniej ? Mam być w sobotę Ale żeby dostać w miarę dobry pokój to trzeba być o 6 rano. A nie mam żadnego połączenia aby być na te godzinę w Iwoniczu. Natomiast w piątek wieczorem mogłabym dojechać spokojnie. Ale nie wiem czy będę miała gdzie spać. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
yuki80 czy w piątek jest jakiś bus do Iwonicza bezpośredni?skad jedziesz?..tez szukam transportu :kwiat:
jadę swoim autem z Lublina, najprawdopodobniej dzień wcześniej, tj. 4 października
ODPOWIEDZ