wyjeżdżam do Kołobrzegu

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Bu-ba »

To jest na razie w planie ;)
W związku z tym poradźcie mi proszę sanatorium w którym mogłabym pożytecznie ( z dobrą bazą zabiegową ) , wesoło ( z parkietem
na miejscu lub blisko) i w niewielkiej odległości od morza, spędzić tydzień lub dwa. Oczywiście w przystępnej :) cenie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Buba zasięgnij języka u Rybki,ona Kołobrzeska bywalczyni jest.
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Bu-ba »

Dzięki Felice. Jutro skontaktuję się z Rybką.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1374
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Nie jestem Rybka...ale podpowiem co bym wybrała:
,, San,, wszystko na miejscu o czym piszesz z dobrą bazą zabiegową
,, Amber,, w dobrych cenach i też wszystko na miejscu/ skromniejszej baza zabiegowa/
,,Verano.,;...wszystko na miejscu itd.
,, Arka,, ,, Bałtyk,, ,, Perła Bałtyku,,
Przejrzyj oferty...poczytaj opinie...Pozdrawiam z pięknego, o każdej porze roku, Kołobrzegu. :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Alu nie wywołam Ciebie do tablicy,bo dawno Cię nie było. Wiadomo że w Kołobrzeskim temacie jesteś największym kompendium wiedzy. :kwiat: Buziaki ipozdrowienia❤️
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

W chwili obecnej najlepszą ofert ma Perła Bałtyku i Muszelka na turnusy 7 i 14 dniowe. Wczoraj dzwoniłem i okazało się, że najwięcej zabiegów jest w Perle Bałtyku, a Muszelka świeżo po remoncie. Ceny w tych dwóch obiektach najniższe co do pokoju jedynki i ilości oraz jakości zabiegów. Obdzwoniłem wszystkie obiekty z takimi turnusami w Kołobrzegu. W Perle i Muszelce są jeszcze miejsca, bo w innych niestety na luty np. już wolnych pokoi brak. Ostatecznie wybrałem Świnoujście Barbarkę na 13 noclegów na 1450 zł, 30 zabiegów i szwedzki stół. U nich nie dopłaca się extra do jedynki. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

A to ciekawe z tą Barbarką ... :roll: przecież to dobry ośrodek i taka cena :?: kiedy jedziesz :?:

Bu-ba ... ja polecam Amber :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1374
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Felice...dzięki :serce: mało mnie na Forum ,w dyskusjach, ale jak ,, Coś z mojego tematu Kgu,, to zawsze chętnie dopowiem i pójdę sprawdzić gdyby była taka potrzeba. :kwiat:

Tak Zbigniew masz rację...zapomniałam o,, Muszelce,, a miejscówka dobra. :serce:

Gienia pozdrawiam. :kwiat:

Bu-ba dobrego wyboru i miłego czasu. :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Gienia już mam rezerwację na początek lutego 2020 r. Też obdzwoniłem całe Świnoujście i tu mieli najlepszą ofertę na pokój 1-osobowy. Liczą się też warunki zamieszkania, bliskość promenady, kawiarni Energetyka-dancingi, wyżywienie i atmosfera sanatoryjna Świnoujścia. Ważne jest parkowanie samochodu bez problemu. W Kołobrzegu nawet w lutym to utrudnienie, bo mało zatoczek. W Chalkozynie już brakło pokoi i wybrałem Świnoujście, bo jadę sam, a Świnoujście lepiej znam. Mówią, że w Świnoujściu zimą jest nudno. Ja będąc w listopadzie ur. wcale się nie nudziłem, a wręcz nie było czasu dobrze odpocząć przez 21 dni. Miałem jechać na 7 nocy, ale stwierdziłem, że 1100 km w obie strony jazdy, to się nie kalkuluje tak krótko być w Świnoujściu. :)
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: wyjeżdżam do Kołobrzegu

Post autor: Bu-ba »

No i wszystko jasne :D
Na Was zawsze można liczyć :serce:
Dziękuję za podpowiedzi . Już podzwoniłam w niektóre miejsca. Teraz pozostaje tylko wybrać .A wybór to dla mnie ( zodiakalnej
wagi ) najtrudniejszy moment :roll: :?
ODPOWIEDZ