pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: lawenda »

Cieplice san. Agat.
Duża ilość jedynek. Bezproblemowa rezerwacja poprzez maila.
Jedyny minus to opłata rezerwacyjna w wysokości 30 zł.
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: ewa060455 »

No to wpadli na pomysł,aby zarabiać dodatkowo za rezerwację . Do tej pory nie spotkałam się z taką opłatą -to chyba nowość? :o :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: GIENIA »

Są osoby , które dałyby i 100 zł , a może i więcej za ową rezerwacje , byle dostać bez problemu jedynke :?
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: ewa060455 »

Na pewno tak ,a nawet więcej ...Osobiście znam osobę ,która woli pokoje trzyosobowe i też dzwoni ,aby dokonać rezerwacji właśnie w wielooosobowym. Ludzie mają różne priorytety. Jedni lubią towarzystwo ,inni wolą ciszę i spokój. ;) :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: GIENIA »

Ja zawsze byłam za pokojem dwuosobowym :D i w takim , lub trójce bywałam .... po moim ostatnim pobycie zmieniłam zdanie :roll: ;)
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: ewa060455 »

Wszystko zależy na kogo się trafi .Byłam przeważnie w dwójkach ,niekiedy [jak była możliwość w jedynce] ,ale zawsze marzę o jedynce ,bo się zwyczajnie obawiam ,czy się dogadamy ze współlokatorką. No i ten strach o chrapanie :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: zbigniew165 »

Ja też byłem zawsze w dwójkach i trafiałem dobrze z towarzystwem współspacza, ale ostatnio trzykrotnie miałem jedynkę i teraz wybieram jak jest to możliwe tylko jedynkę. Jak jadę komercyjnie, też wolę jedynkę, bo jednak jest ten komfort bycia samemu w pokoju i robić co się chce, np. otwieranie okna, oglądanie TV. :)
forumowicz

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: forumowicz »

Kocham jedynki...primo jestem lekkim outsiderem i nigdy nie nudzę się we własnym towarzystwie, Secundo mam swojej przyzwyczajenia jak...brak TV, ciągle otwarte okno, niechęć do papierosów, cisza i niechęć do rozmów jak np czytam...podobno czasami również chrapię chociaż chrapania u innych nie znoszę. :lol: Tetrio...zawsze ogarnia mnie totalny stres czy nie trafię na a) przeciwnika politycznego, co uwierzcie mi rozłoży każdy wypoczynek na łopatki albo dojdzie do rękoczynów :oops: b) palaczkę c) zajmującą notorycznie na dłuuuuugo łazienkę , która musi mieć wlączony TV 24 na dobę na dodatek d) osobę zwyczajnie nie z mojej bajki. A już czwórka....Jezu..niewyobrażalna makabra z moim trudnym charakterkiem.
Na całe szczęście albo trafiła mi się jedynka (jeden jedyny raz Tęcza Ustka) albo trafiam na tak zajefajne współspaczki, że problemu brak.
Komercyjnie...jedynka , bezdyskusyjnie.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: dani888 »

Jeśli pojadę do sanatorium to bardzo chciałabym mieć ,,jedynkę '' . Wiem , że potrafię chrapać (krzywa przegroda nosowa) , kaszlę często (alergia) i nie chciałabym być uciążliwa dla kogoś w nocy . W domku też śpię sama w oddzielnym pokoiku , w nocy często mam kłopoty ze snem i wstaję , parzę meliskę , czytam albo włączam laptopka :? . Hm......zdaję sobie sprawę , że jedyneczka to marzenie ale poczekamy - zobaczymy... :D Musiałabym pewnie mieć dobry papier od lekarza :( ..... Jestem towarzyska , otwarta na ludzi ale nocy boję się ..... Pozdrawiam :serce: .
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: pokoje 1 osobowe,czyli tzw.jedynki ZUS,NFZ

Post autor: Czarodziej »

GIENIA pisze: 26 lis 2019 16:42 Ja zawsze byłam za pokojem dwuosobowym :D i w takim , lub trójce bywałam .... po moim ostatnim pobycie zmieniłam zdanie :roll: ;)
z mych ust chyba wyjęte :)
Krynica Zdrój OSW Lwigród, mam wypasioną jedyneczkę ech... :?
ODPOWIEDZ