Sanatoria- na co uważać!

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: darek »

Schowek
Szafa odpada
Łóżko ??
Chyba 90% tam kiedyś zostawiało ..dokumenty
Torba zbyt oczywiste
Są oczywiście szafki szafeczki póleczki.
Kiedyś pewien Pan opowiadał że kasę zostawił w miejscu gdzie zakręca sie zawór wodny .. miał pecha mieszkał na którymś piętrze i kasy NIGDY nie odzyskał wąski kanał wentylacyjny ...
a tak dowód w Sejfie i tylko Karta wystarczy dobrą opcją jest wprowadzenie sobie limitu na wypadek zagubienia 3 x 50 zetta na przybliżenie i
Mark1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 lut 2020 12:05
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Mark1 »

darek pisze: 17 lut 2020 12:50 dowód w Sejfie i tylko Karta wystarczy dobrą opcją jest wprowadzenie sobie limitu na wypadek zagubienia 3 x 50 zetta na przybliżenie i
Dowód i kartę mam w telefonie i o niego największe obawy mam. Nim prawie wszystkim zarządzam, byłaby strata Wielka. Chyba pozostaje non stop trzymać go jakoś przy sobie, jak się da...
forumowicz

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: forumowicz »

nie wiem co doradzić,ja telefon,dokumenty i karty czy drobne zawsze mam przy sobie,i w brew pozorom,nie przeszkadza mi to,są teraz fajne portfeliki,wszystko można zminimalizować,można też dać do sejfu jak już komuś przeszkadzają
No tak wymądrzam się bo zawsze jeżdżę do prywatnych obiektów ,a w sanatoriach państwowych,to faktycznie inna bajka,ale jakoś radzić sobie trzeba
Mark1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 lut 2020 12:05
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Mark1 »

Max-R pisze: 17 lut 2020 13:05 No tak wymądrzam się bo zawsze jeżdżę do prywatnych obiektów ,a w sanatoriach państwowych,to faktycznie inna bajka,ale jakoś radzić sobie trzeba
Chyba wybiorę się na miasto zaopatrzyć się w coś gdzie portfel z telefonem się zmieści, żeby mieć przy sobie. Chyba optymalna opcja 🤔🤔
forumowicz

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: forumowicz »

Popatrz na allegro czasem można fajne rzeczy kupić i wybór większy, w zimie to nie ma problemu, w kurtce dużo kieszeni, gorzej w lecie , człowiek chce być wolny od wszystkiego, powodzenia
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Samosia »

W sklepach z torbami lub też w sportowych można kupić takie torebki na pasku męskie i damskie....niektórzy mówią na nie torebki nerki 😃😃😃
Mark1 pisze: 17 lut 2020 13:14
Max-R pisze: 17 lut 2020 13:05 No tak wymądrzam się bo zawsze jeżdżę do prywatnych obiektów ,a w sanatoriach państwowych,to faktycznie inna bajka,ale jakoś radzić sobie trzeba
Chyba wybiorę się na miasto zaopatrzyć się w coś gdzie portfel z telefonem się zmieści, żeby mieć przy sobie. Chyba optymalna opcja 🤔🤔
Mark1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 lut 2020 12:05
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Mark1 »

Samosia pisze: 17 lut 2020 13:54 W sklepach z torbami lub też w sportowych można kupić takie torebki na pasku męskie i damskie....niektórzy mówią na nie torebki nerki 😃😃😃
Że niby trzecia nerka 😉😊
No i te spojrzenia na stołówce bezcenne 😉😋
forumowicz

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: forumowicz »

Jak komuś pasuje to ok, wystarczy do paska podpiąć zgrabne cosik i obejdzie się bez torebki
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Felice »

W Wojskowym w Krynicy w każdym pokoju jest mini sejf zamontowany wewnątrz szafki,dla każdego indywidualny. Klucz do sejfu pobiera się po uiszczeniu 5 złotych.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Dzia_dek »

Mark1 pisze: Dowód i kartę mam w telefonie (...) Chyba pozostaje non stop trzymać go jakoś przy sobie (...)
Szczególnie wtedy gdy będziesz miał zajęcia na basenie. ;)
Mark nie popadaj w paranoję. Jest nas tu kilkanaście tysięcy osób na forum, a jakoś nie specjalnie są opisywane
przypadki kradzieży. No może za wyjątkiem jednego pana, ale w tym przypadku, to chyba gościa fantazja ponosi,
tak samo jak w wielu innych tematach. Wystarczy, że ktoś coś i u niego zaraz jest podobny przypadek. Więc daj na luz.
Myślę, że wystarczy odrobina rozsądku w przypadku wyjazdów. Przecież na co dzień też pilnujemy swoich rzeczy,
no może nie laptopa, który zazwyczaj zostaje w domu, ale telefon jakiś tablet, karta, portfel czy dokumenty, to łakomy
kąsek dla złodzieja w wielu sytuacjach. Wracając do wyjazdu nie tylko sanatoryjnego bo może to być również wyjazd
urlopowy, to nie w każdym obiekcie jest tak jak pisze Felice, że są mini sejfy, ale też nie mamy w obiektach sanatoryjnych
do czynienia ze złodziejem takim jak filmowy Kwinto. ;) Walizka wykonana z policarbonu z zameczkiem szyfrowym, do tego,
dodatkowo, mała dobra kłódeczka powinny skutecznie zniechęcić przypadkowego złodziejaszka. Oczywiście gdyby taki się trafił.
Sprawdzamy ten patent od dobrych kilkunastu lat i jak do tej pory (odpukać w niemalowane :lol: ) nie mieliśmy żadnej
nieprzyjemnej przygody na żadnym z wyjazdów.
ODPOWIEDZ