Sanatoria- na co uważać!

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: dani888 »

Ricolo , nic nie marudzą , spokojnie :) . Pod nogi możesz spokojnie postawić jeszcze bagaż ...tylko nie za duży w miarę :lol: . A jak będą miejsca to nawet obok , na sąsiednim siedzeniu .
Na stronie jest podana tylko cena biletu ale jest brane pod uwagę wszystko - bagaż , zabranie Ciebie i dostarczenie na miejsce więc nie narzekaj . Wiesz ile samo paliwo kosztuje ? :D
A w ogóle to dokąd jedziesz ? Zdrówka i pozdrawiam , trzymaj się :serce: ;) .
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: Dzia_dek »

ricolo666 pisze: Tez jade Hperem ,troche postepuja nie fer ,cena biletu na stronie w mojm przypadku 71 zl,a do zaplaty 115 zl. (...)
Nie mam dobrej opinii o "Hoperze" chociaż nie korzystałem z jego usług. Przejazd zakończył się po rozmowie z konsultantką.
W moim przypadku różnica w cenie biletu na stronie, a momentem rezerwacji była 15 złotowa (95 - 110), do tego 60 zł za
dojazd "door to door", plus minimum 20 zł dopłaty za bagaż ponad 25 kg. Na dzień dobry "ukryli" 50% kosztów. Dołożyłem
kilkadziesiąt złotych i zrobiłem trasę 950 km (w dwie strony) własnym samochodem nie licząc się z ilością bagażu. Znam
jeszcze kilka opinii osób, które korzystały z usług tej firmy. Nie są pochlebne (dotyczą kierowców), ale nie będę ich tutaj
szczegółowo przytaczał bo temat nie o tym. Myślę jednak, że na "Hopera" trzeba uważać.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: dani888 »

Dzia_dku a jeśli nie ma innej możliwości dojazdu ? Musiałam skorzystać z tej opcji bo inaczej musiałabym jechać autokarem około 20-stu godzin i też nie na miejsce . Potem okazało się , że w tym autokarze była osoba z koronawirusem i poszukiwali podróżnych a ja po ponad 5-ciu godzinach jazdy byłam na miejscu i kierowca nawet mój bagaż poniósł do drzwi , dalej nie mógł , niestety . Z powrotem również wróciłam z Hoperem choć musiałam wymóc na kierowcy postój ale to szczegół . Pozdrawiam :serce: :) .
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatoria- na co uważać!

Post autor: ricolo666 »

dani888 pisze: 25 wrz 2020 20:23 Ricolo , nic nie marudzą , spokojnie :) . Pod nogi możesz spokojnie postawić jeszcze bagaż ...tylko nie za duży w miarę :lol: . A jak będą miejsca to nawet obok , na sąsiednim siedzeniu .
Na stronie jest podana tylko cena biletu ale jest brane pod uwagę wszystko - bagaż , zabranie Ciebie i dostarczenie na miejsce więc nie narzekaj . Wiesz ile samo paliwo kosztuje ? :D
A w ogóle to dokąd jedziesz ? Zdrówka i pozdrawiam , trzymaj się :serce: ;) .
Bede narzekal :) ,czy nie moga tego jasno przedstawic ,bilet tyle i tyle i wszystko jasnie i przejzyste ,a nie zewnatrz ladnie wyglada a w srodku juz niekoniecznie ,jade do Ciechocinka i tez tak jak TY problem z polaczeniem ,musze 90 km. do Lublina dojechac i dopiero z Lublina Hoperem do Ciechocinka .Pozdrawiam :kwiat:Przez moje miasto nie kursuje ten przewoznik
ODPOWIEDZ