Turnusy rehabilitacyjne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Turnusy rehabilitacyjne w Sarbinowie / ORW Flisak

Post autor: jacky6 »

Smerfetka1 pisze: 19 cze 2021 22:34 Turnus rehabilitacyjny w ORW Flisak w Sarbinowie ...
Jak ktoś będzie potrzebował więcej informacji to śmiało pytajcie na forum lub na priv :)

Się pytam otwartym tekstem.
Jak przebiegały negocjacje w tym uzyskanie dogodnego terminu zakwaterowania ?
Przestudiowałem stronkę www i nabrałem pewnej wiedzy.
A jak to było w praktyce ?
Pozdrawiam.
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: dani888 »

Smerfetko , dzięki za opis pobytu w Sarbinowie :serce: :) .
Minął błyskawicznie ale cieszę się , że wróciliście zadowoleni , pozdrawiam :kwiat: .
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

jacky6 pisze: 20 cze 2021 01:12 Jak przebiegały negocjacje w tym uzyskanie dogodnego terminu zakwaterowania ?
Rezerwację na turnus robiłam u pośrednika tzn. przez biuro podróży, ponieważ ośrodek nie posiadał już wolnych miejsc w interesującym mnie terminie.
Cena i warunki uczestnictwa identyczne .
Korzystałam z dofinansowania z PFRON i tu były przeszkody ,przez te głupie ustawy które zafundował nam rząd.
Robiłam rezerwację dość póżno , dopiero po otrzymaniu dofinansowania do turnusu. Biuro podróży zaproponowało mi termin w czerwcu i lipcu , wybrałam wcześniejszy bo nie chciałam jechać w wakacje. W naszym przypadku potrzebny był pokój z przystosowaniem dla ONR i taki otrzymaliśmy bez problemu. Poszło szybko i sprawnie tym bardziej, że był to pierwszy nasz wyjazd.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

dani888 pisze: 20 cze 2021 10:45 Smerfetko , dzięki za opis pobytu w Sarbinowie :serce: :) .
Minął błyskawicznie ale cieszę się , że wróciliście zadowoleni , pozdrawiam :kwiat: .
Dani nie ma za co :kwiat: :serce:
Wszystko co dobre szybko się kończy zostają tylko wspomnienia :D no i jeszcze opalenizna :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: GIENIA »

Dziękuję Smerfetko za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z turnusu :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Hipokryt »

Zgadzam się z Gienią i również bardzo dziękuję za rzetelny i obiektywny opis wrażeń z turnusu i samego ośrodka :D
Recenzja forumowa to rzecz święta :shock: Niech reklama idzie w świat :D
Szkoda, tylko że ten piękny nadmorski ośrodek nie jest w pełni dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych i nie przyjmuje takich osób w dużych grupach zorganizowanych jako turnusy rehabilitacyjne :evil:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Abstynent666 »

Witam ,mam pytanie gdzie moge zalatwic skierowanie na turnus rehabilitacyjny ,wyjezdzam i zglosilem to w pracy i oczekuja skierowania ,czy to rodzinny moze wypisac???,prosze o informacje w miare szybko bo 13 wyjazd. turnus z dofinansowaniem Pefron 14 dni .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: jan19557 »

Zgłoś się do swojego ośrodka pomocy i oni dadzą ci odpowiednie formularze z którymi udasz się do rodzinnego i ci wypełni. W ośrodku ci wszystko wyjaśnią. Powodzenia.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Abstynent666 »

Dzięki. dziś tam się udam. Kiepska pogoda jak na podroz, napisz jak tam już się ogarniesz w tej Wysowej. Wszystkiego dobrego
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: sztani »

dzwoniłem do swojego PCPR z którego mam dofinansowanie i powiedziano mi ,że jesli podany ośrodek do którego jadę we wniosku to oni pieniądze przelewają i żadnego skierowania do tego ośrodka nie wystawiają . . sam ośrodek wystawia fakturę .można prosić o przesłanie na maila ośrodek o turnusie rezerwacji i zaliczce. Zakładu mojego nie interesuje skierowanie a Faktura z którą dostanę zwrot.
ODPOWIEDZ