Turnusy rehabilitacyjne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2519
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Mazrena »

Oo to sobie narobiłaś Smerfetko 🙈🙈. Usztywnij staw skokowy, rób okłady i nadzieja że ból choć trochę minie. Trzymaj się 😘😊🌞
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

Marzenko, Berbla dziękuję za troskę 💕okłady zrobione pomoc sympatycznych ludzi i odpoczynek. Jestem pod wrażeniem pani oddziałowej, kompetentnej i bardzo przesympatycznej, udzieliła porady co robić i zleciła krio więc nie będę rezygnować z zabiegu na kolano.
Całe szczęście, że plaża bliziutko to nie wszystko jeszcze stracone 🏖️
Pozdrawiam i życzę miłego dnia bez żadnych kontuzji 🌹
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: GIENIA »

A to pech Smerfetko :o współczuję :cry: :serce:
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

Gieniu to prawda, że pech.
Pierwszy turnus w życiu i nie można w pełni z niego korzystać i cieszyć się.
Całe szczęście, że pogoda dopisuje. Jeszcze tydzień do końca turnusu już z górki.
Dobrze, że szydelko wzięłam będzie co robić :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: dani888 »

Smerfetko kochana :serce: , naprawdę przytrafiło się Ci nieszczęście w czasie tego wyjazdu , współczuję . Bardzo boli ? Nie nadwerężaj tej stopy , proszę , musisz jakoś wrócić do domku przecież . Kuruj się i mimo wszystko dobrego dalszego pobytu :kwiat: , pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

Dani 😘💕😘
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: dani888 »

Smerfi , trzymaj się :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Pancernz »

I tak się zdarza :( ja wchodząc do morza to zmyła mnie fala i uderzając wybiłem palca,też pomoc pielęgniarek itd no i bół kilka tygodni i pobyt już jak u Ciebie nie taki jak się zamarzyło no ale i tak też jest niestety.....
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Hipokryt »

jan19557 pisze: 30 maja 2021 10:10 Osobiście nie prosiłem o żadną pomoc. Z twojej strony ta pomoc jest mocno wątpliwa bo znalazłeś podobno fajne sanatorium i mógłbyś chętnym
pozwolić skorzystać z tego przybytku a ty trzymasz go w tajemnicy. Na taką pomoc raczej nikt nie liczy
jan19557 - zgodnie ze zwyczajem forumowym pomagamy sobie wzajemnie, nawet jeśli o nią nie prosimy. Wystarczy, że jesteś zainteresowany tematem i pytasz :D Niczego nie trzymam w tajemnicy. Ośrodek to nie jest sanatorium, żaden ZUS czy NFZ nie ma nic do nich, więc nie obowiązują tu "przydziały" i skierowania. Trzeba tam płacić za turnus więcej niż w kurortach w sezonie. To typowe miejsce, które przyjmuje niepełnosprawnych gości, również niesamodzielnych i z opiekunami. Również leżących i wózkowiczów. Kto jest pełnosprawny i samowystarczalny, nie powinien zabierać miejsc tym najbardziej potrzebującym. Określenie "przybytek" to ironia i brak kultury. Jeżeli współpracuję z organizatorem od kilkunastu lat a z ośrodkiem od lat kilku, więc to nie jest to samo, co pobyt jednorazowy na skierowanie. Oczywiste jest więc, że podawanie nazwy byłoby kryptoreklamą. Taki zarzut już tu padł na Forum w niewybrednych słowach :shock: Zarzut ten cytuję poniżej:
darek pisze: 18 sie 2019 22:25 O czym Tutaj piszesz ?????
Reklamujesz jakiś Ośrodek aby Ktoś go wspomógł

Waldemar zadał KONKRETNE Pytanie a TY kolejny Raz chcesz Zabłysnąć

Nie wiem czy JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ czy tylko opiekunem ,który chce coś na CHORYM UGRAĆ dla Siebie .
Naprawdę Twoje wpisy Mocno irytują
Nieraz nic nie wnoszą do tematu a nawet Napisze że żasmiecają wątki

I nie odpowiadaj Mi bo mam Cie zablokowanego
forumowicz

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: forumowicz »

Nie znam tematu,ale napiszę dwa słowa w ramach obrony Hipoktyta,jeżeli nie mam racji,to sorry.Jest coś takiego, że niektóre informacje są po prostu tajne,i nie należy ich podawać do.opinii publicznej.Druga sprawa,czy pisaliście Ci zaintetesowani do Hipokryta na pw z zapytaniem?Nie sądzę aby chłopak miał złą intencję, a Wy go atakujecie z wszystkich stron,a potem dziwicie się dlaczego jest jaki jest na forum,agresja rodzi agresję.
ODPOWIEDZ