Turnusy rehabilitacyjne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Chmurka07 »

Dzięki Felice :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: ewiko »

Felice jest skarbnicą wiedzy w sanatoryjnych tematach .... powiedziałabym moim GURU . Jak mam pytanie związane z sanatorium , piszę do Niej i nigdy się nie zawiodłam.... pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Atina »

Ewiko ptwierdzam....Felice to wiedza w każdym temacie 🌻
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

Atinko, Ewiko potwierdzam :kwiat:
Felice fajna babka jest :serce: .
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: ogrodnik »

Witam.
Znalazłem świeży temat, zatem do chmurki się zwrócę. Niedawno wróciłem z dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego finansowanego z PEFRON.
Znalezienie miejsca zajęło mi wykonanie kilku telefonów i miałem do wyboru kilka ośrodków.
Chmurko07 Dzwoń bo koniec wakacji, zatem miejsc jest sporo. Znalazłem wspaniały jeśli chodzi o obsługę, atmosferę, Ośrodek mało znany, gdzieś w lasach schowany pomiędzy Wisłą a Szczyrkiem umiejscowiony. Z basenem w środku, zabiegami i wszystkimi innymi rzeczami potrzebnymi do wypoczynku. Chociaż sam budynek wymaga ingerencji ekip remontowych, to nie zburzyło klimatu tego miejsca. Wszyscy mieszkający w pobliżu forumowicze zapewne wiedzą o jakim miejscu mówię. Nie wiem czy mogę podać nazwę.
Cisza, spokój, i pogoda pozwalały na wypady w góry.
Owe miejsce głównie upodobali sobie miejscowi z niedalekich miejscowości z okolic Katowic, Rybnika B,Białej, Cieszyna.....
Pozdrawiam szczególnie Felice, którą znam osobiście ,i potwierdzam o Niej tylko najlepsze rzeczy.
Pozdrawiam też dani888, która przy każdej okazji pamięta o mnie i pozdrawia, oraz pozostałe Panie, i Panów którzy biorą udział w dyskusji w tym temacie.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: BarbaraB64 »

Ogrodniku podaj jeśli możesz nazwę tego ośrodka a jeśli nie chcesz na ogólnym to na priv ;) mieszkam niedaleko Rybnika i być może znam to miejsce a jeśli nie znam to chętnie poznam i być może kiedyś się tam wybiorę .
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: sztani »

podaj nazwę to dobra reklama ośrodka .pozdrawiam
ogrodnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 809
Na forum od: 02 sty 2021 19:47

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: ogrodnik »

Witam.
Skoro jest zainteresowanie, to oczywiście powiem.
Jest to Malownicza miejscowość, niedaleko granicy, gdzie i droga się kończy w niej.
Brenna. Jest tam wiele ośrodków wypoczynkowych, ale chyba w Jednym jest Basen, grota solna, i inne atrakcje...
Ośrodek REGOR
Dwa cudowne tygodnie na łonie natury. Sporo atrakcji i miłe wspomnienia.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: BarbaraB64 »

Dziękuję Ogrodniku :) nie znałam tego miejsca choć miejscowość znana , spojrzałam na ich stronę i bardzo ciekawa oferta i ceny za turnus atrakcyjne .Co do podawania nazw ośrodków to uważam że jeżeli ktoś ma jakieś sprawdzone miejscówki to warto się tym dzielić z innymi , zresztą sama opisywałam mój pobyt na turnusie w Kołobrzegu i podawałam nazwę ośrodka .
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Chmurka07 »

Dzieki Ogrodnik za sugestię. Pojęłam już decyzję, ośrodek wybrany , może nie taki cudowny ale padło na Krynicę. Wstyd sie przyznać ale jeszcze tam nie byłam. :( U mnie istotny tez był jeszcze termin wyjazdu ( sprawy rodzinne).
Felice to faktycznie skarbnica wiedzy i cudowna kobieta. Miałam przyjemność poznać osobiście a teraz pozdrawiam.
ODPOWIEDZ