Turnusy rehabilitacyjne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: darek »

Drogi Maxi-e

Kolejne dwa wyrwane z kontekstu cytaty.

Nikt nie ATAKUJE .

Zauważam że Kolega bawi się tak jak Nasi politycy .
Wybiera nic nie wnoszące CYTATY i je publikuje
ok
Ma PRAWO
Ale jeżeli już publikuje niech zacytuje cały wątek a nie wyrwaną w kontekstu jedną czy drugą wypowiedź .

A co do Turnusów Rehabilitacyjnych pozwoliłem sobie napisać Moje prywatne odczucie .

PFRON powinien Finansować Osoby Niepełnosprawne a Nie Instytucje ,które niejednokrotnie nie posiadają Odpowiedniego zaplecza .

Wstydem było to co opisywałem n/t jednego z obiektów świadczących usługi w ramach turnusów Rehabilitacyjnych.

Stęchła śmierdząca zawigocona Kołdra
Baza zabiegowa gdzie głównym zabiegiem byla inhalacja bez olejków i wszyscy jeden po drugim dmuchamy do jednego Ustnika
Pomijam już że słąwne Yakuzi przez tydzień dorobiło się brudu na brzegach waniennki

Ja niechcę takich obiektów za Dość Duże pieniądze
Fakt część Ludzi miało dofinansowanie
Inni mieli marchewkę że mogą odliczyć Koszt od podatku na koniec roku

Czekam CZASÓW kiedy POLSKI Inwalida tak jak Emeryt Niemiecki czy Austryjacki otrzyma Voucher na Leczenie.
Jest opcja że w tym roku jeżeli Sejm WYRAZI ZGODĘ i poprze WOlĘ Senatu Emeryci i Renciści otrzymają 500 + na wypoczynek

Może i PFRON kiedyś przekaże subwencję bezpośrednio Każdemu Niepełnosprawnemu i to On będzie DECYDOWAŁ gdzie może zrealizować
forumowicz

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: forumowicz »

Darek,a czy zastanawiałeś się przez chwilę dlaczego Hipokryt to robi? Bo ja się zastanawiałem i myślę że wiem dlaczego
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Felice »

To podziel się z nami tą wiedzą... A tak na marginesie nieciekawych zachowań nic nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Sloneczko »

Darku takich co publikują nic nie wnoszące i wyrwane z treści jakiegoś fragmentu cytaty, jest tu na forum wielu.
I jeżeli dobrze pamiętam to Hipokryt na pewno nie był pierwszy :P
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Felice »

Słoneczko, a czy to coś zmienia, że nie był pierwszy? Dla mnie jest to już po prostu baaardzo nudne. Przede wszystkim nic nie wnosi na forum.
forumowicz

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: forumowicz »

Dla Ciebie nie jest ważne kto pierwszy, a ja uważam że bardzo ważne! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Dzia_dek »

Max szkoda, że nie znasz tematu i bronisz tego osobnika. Nie zasługuje w ogóle na to, a Ty nie masz racji.
Najpierw przekopiował z oryginalnej strony ośrodka kilkanaście zdań opisu, a teraz pisze bzdury, że podanie
nazwy ośrodka byłoby kryptoreklamą. Żadne tam tajne informacje. Po prostu oczekuje, że ktoś będzie go
o to prosił, aby podał nazwę i miejsce ośrodka. Poza tym dlaczego mamy pytać o tak oczywiste sprawy na PW?
Wszędzie pisze jaki to on jest strasznie pomocny, a tu co? Kolejny raz hipokryzja Hipokryta sięgnęła dna. Mało
tego, on będzie pouczał (sic!) kto jest bardziej potrzebujący i podpowiadał kto może, a kto nie powinien tam
w ogóle jechać. A już totalnym absurdem w wydaniu tego człowieka jest pisanie o braku kultury. Właśnie on !!!
pisze o braku kultury. No, lepszego dowcipu to dawno już nie czytałem. Na końcu piszesz Max o agresji. Masz
oczywiście rację, tylko czy nie zastanawiałeś się nad tym, że te nasze "ataki" to jest odpowiedź na to jego pisanie.
Kto jest tutaj stroną atakującą, wyciągając cytaty nawet sprzed dwóch lat? I po co? Pytam się raz jeszcze, po co?
Nie zwracam na niego żadnej uwagi, nie piszę do niego nic, a mimo to co jakiś czas, w różnych tematach dostaję
od niego prztyczki, w formie bezpośredniej, lub w formie wspomnianych cytatów. Mój pakiet dobrego wychowania
czasem jest na wyczerpaniu i wtedy walę z grubej rury nazywając facia zgodnie z jego zachowaniem, a on co?
Na zasadzie, że "pluj świni w oczy, a ona myśl, że deszcz pada" udaje, że nie widzi wpisu nawet z własnym cytatem,
a po jakimś czasie zaczyna się wszystko od nowa. Dużo można by jeszcze pisać na ten temat tylko po co? Przecież
on i tak za kilka dni lub tygodni wyciągnie ten post z jakimś idiotycznym, pełnym ironii, komentarzem i będzie udawał
wielce pokrzywdzonego.
forumowicz

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: forumowicz »

Rozumiem, nie będę więc się wypowiadał w tym temacie,ale zastanawiam się czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji.Hipokryt,a może Ty napisz swoją opinię, najlepiej by było po prostu zakończyć spory,zawsze jest jakaś szansa.Hipokryt widzisz jakieś szanse? Nie jest ta sytuacja normalna i trochę szkoda wolnych tematów, może właśnie przez takie kłótnie, wpisy ludzie przestają tutaj pisać? Trzeba zrobić okrągły stół.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: Smerfetka1 »

Turnus rehabilitacyjny w ORW Flisak w Sarbinowie :kwiat:
Sarbinowo mała miejscowość z piękną prawie 3 km promenadą i równą piaszczystą plażą. Z łatwym całorocznym, równiutkim dostępem do promenady gdzie można z bliska popatrzeć na morze. Ustawione ławki zachęcają do odpoczynku i podziwiania zachodzącego słońca 8-) :D
Ośrodek wewnątrz i na zewnątrz utrzymany w czystości i porządku. Ogród z pięknymi kwiatami, ławkami do siedzenia i miejscem przeznaczonym na imprezy tu mieliśmy wieczorek powitalny i pożegnalny z tańcami i muzyką na żywo. Wszyscy świetnie się bawili i integracja była udana.
Pokoje czyste o średnim standardzie. Na parterze wszystkie przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchu bliżniaczo do siebie podobnych.
Jedzenie smaczne, świeże serwowane do stolika. Do obiadu zawsze dwie surówki i jakiś owoc a w niedzielę ciasto.
Rehabilitanci młodzi sympatyczni z humorem . Pan KO organizował wycieczki do pobliskich miejscowości, krótkie i całodniowe autokarowe. Można było zwiedzać nie było czasu na nudę , ja niestety na wycieczce do Kołobrzegu skręciłam staw skokowy i zostałam uziemiona :roll
Początek turnusu zaczął się z pewnymi zawirowaniami ale wszystko zostało naprawione ale...tak nie powinno być. O swoje trzeba walczyć ja zawalczyłam, po to tam byłam jako opiekun :serce:
Pobyt uważam za udany, poznaliśmy fajnych ludzi z kilkoma utrzymamy kontakt a nawet być może się spotkamy :D :D
Jak ktoś będzie potrzebował więcej informacji to śmiało pytajcie na forum lub na priv :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy rehabilitacyjne

Post autor: andrzej1955 »

Podziękowania za podzielenie się wrażeniami z pobytu ,cieszy fakt że mimo trudności i komplikacji turnus minął na plus i jesteście zadowoleni i oby następne też były pozytywne ,Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ