Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: ricolo666 »

W Wiencu tez jest taki maly hotelik po sasiedzku z sanatorium tam zadzwon i zapytaj ,siostry zakonne tez tam wynajmuja pokoje z tego co slyszalem
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: dani888 »

I ja słyszałam ale nikt nie udzielił wiarygodnej informacji . Czy to chodzi o Hostel Hel ? Bo już gubię się w tym wszystkim ? Z góry dziękuję za info :serce: :) . Pozdrówka...
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: ricolo666 »

Nie pamietam nazwy ale przylegal do kompleksu sanatoryjnego ale to bylo innego wlasciciela bodajze tego co prowadzi sklep
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: dani888 »

Wiesz co ? Pomyślałam tak - co ja tam będę wyszukiwać i tak wszędzie trzeba płacić . Zarezerwuję przewoźnika , miejsce w ośrodku i spokój . Jedna noc więcej w sanatorium nie zbawi mnie . Przynajmniej więcej rzeczy ogarnę wcześniej , mogę też wyskoczyć do Włocławka ,,na chwilę'' :lol: i chyba tak będzie najlepiej . Oby tylko test na koronę był w porządku . Śledzę też posty z info czy nikt nie jedzie tam w moim terminie . Pozdrawiam i dzięki za wszelkie informacje :serce: :) .
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: ricolo666 »

Mozna i tak ,a ogarnac to sanatorium to zajmie CI troche czasu ,mieszkalem w Helu to kawalek od Jutrzenki ale warunki mieszkaniowe wszedzie podobne ,Zycze negatywnego wyniku i super wypoczynku
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Przyjazd do sanatorium dzień wcześniej

Post autor: dani888 »

Dzięki Ricolo , mam nadzieję , że tak będzie . Jakby wynik był pozytywny to.....po prostu nie wiem .
Jak dzwoniłam do ośrodka ...harmider był okropny , jak tak ma być non stop to chyba mnie wykończą na amen :lol: :lol: :lol: . Kiedyś ok a obecnie marzę po prostu o spokoju . Pozdrawiam :serce: :) .
ODPOWIEDZ