Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ANDY12345 »

Podejrzewam że wiem o jaką miejscowość Ci chodzi, tylko że ja nie chodzę tam gdzie wszyscy, a jak masz taką informację od osoby która widzi te fakty i nie reaguje to nie dziwi mnie już nic.... A tyle rozpisywaliscie się o aspolecznym zachowaniu
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: GIENIA »

... mnie tam nie ma :) no ale teraz i Ty już wiesz , rozumiesz , że zareagujesz ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ANDY12345 »

Sorry ale ja nie będę się wspinal po ciemku o kulach i wyczekiwal do późna w deszczu :evil:
=Najlepiej jak ktoś inny zrobi cudzy rękami = :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: GIENIA »

Najlepiej niech zaprotestują Ci , którym to przeszkadza :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14522
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ANDY12345 »

Ale ja nie uważam to za przepychanki :roll:.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5072
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: zbigniew165 »

Witam. Nie było mnie na forum tylko jeden dzień, bo musiałem pokonać 500 km drogą S 8, a tu taka dyskusja mnie minęła.
Co do Mocarta, to oczywiście domyślam się już kto to jest. Niedawno była dyskusja, chyba w Blaskach i Cieniach i to jest przykład forumowicza z podwójnym nickiem, a może ma ich więcej.
Faktycznie nie jestem dobrym tancerzem, ale jakoś daję radę na parkiecie, bo tu chodzi o zabawę, a nie występy artystyczne.
Oczywiście nie będziemy już pisać na forum szczegółów z o rozrywkach nawet jeżeli takie będą w Świnoujściu.
Oczywistym jest również, że jeszcze nie jest pewne, że tam dotrzemy.
Żeby wypowiadać się na temat pobytu w Świnoujściu trzeba tam być kilka razy, a nie grać znawcę uzdrowiska w którym się nie jest i nigdy nie było vel Mocart.
Oczywiście już z osobą o podwójnym nicku nie będę dyskutował, bo zazdrość aż przebija z Twoich wpisów, a wiem, że obecnie jesteś na pobycie komercyjnym na południu Polski. :o :shock:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Magdala50 »

Ja chętnie z Mocartem jeśli tu jest w Świnoujściu, pójdę na kawę, gofra, rybę, piwo lub spacer :mrgreen:
forumowicz

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: forumowicz »

Magdala, ja już jestem w domku. Wczoraj wróciłem. Z przyjemnością spotkam się z Wami na kawusi następnym razem. Ciekawe czy dzisiaj też taka fatalna pogoda. Wczoraj zepsuł się nawet jeden prom przez ten sztorm. Ale przeprawa osobówek była. Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: GIENIA »

Kawiarenki na zewnątrz to dobra rzecz latem :) nie wyobrażam sobie siedzieć teraz na zewnątrz , a nawet jak pisałaś - tańczyć .... szczególnie teraz ... o przeziębienie nietrudno , a dzisiaj ktoś kichnie i już ośrodek mogą zablokować , a potem okazuje się , ze to zwykłe przeziębienie .
Tak było w jednym z sanatoriów , nie napiszę w którym , bo nie widzę informacji o tym w necie .
Ktoś się przeziębił , oczywiście na wymaz , w oczekiwaniu na wynik , blokada osrodka . Na szczęście nie rozesłali ludzi po izolatoriach , bo okazało się , że to fałszywy alarm .

Tak , że trzeba brać na wyjazd leki , antybiotyki , aby ewentualne przeziębienie kurować , by nie kierowano nas na wymaz , a ludziom nie wprowadzano kwarantanny .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 14 paź 2020 15:51
Mocart pisze: 14 paź 2020 07:50 Tak się bawią w Ciechocinku. Materiał z wczoraj.
[link]
Pół godziny temu obejrzałem powtórkę tego reportażu w TVP1 . Mam o tym mieszane uczucia i gdybym napisał wiecej to pewnie ktoś poczułby się urażony.
Zamiast komentarza zapodam cytat kogoś bardziej kompetentnego w temacie oglądania telewizji:
ewasz pisze: 03 paź 2020 20:55 Darek a pamiętasz skecz śp. Smolenia :?: Jego słynne powiedzenie: "nie oglądaj telewizji bo będziesz miał w głowie glizdy" :lol:
"Podziemne imprezy w Ciechocinku" przedstawone w tym reportażu odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Większość opinii Internautów jest jednak przychylna bawiącym się tam kuracjuszom. Natrętne wtargnięcie z kamerą i wścibskość dziennikarki ocenione zostało bardzo krytycznie :shock:
Ostatnio zmieniony 19 paź 2020 21:53 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
ODPOWIEDZ