Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Jerzyk_W »

Witam serdecznie, też z żoną lubię te strony. Polecam Myczkowce Centrum Kultury Ekumenicznej i jego nastrój, a w nim m.in. Park Miniatur Sakralnych i Ogród Biblijny i zacisze zapory. Miłego pobytu zyczę.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Maria K »

Witam, byliśmy, widzieliśmy. Już niedługo kończy się raj, trzeba będzie wracać do codzienności. Ale cieszę się że udało się przyjechać w środku lata, pogoda super, tylko jeden dzień deszczu wczoraj, dla odpoczynku. Z tego co oglądam w telewizji i w internecie, to zaraz znów nas zamkną w domu.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14471
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ANDY12345 »

No no no, ja dopiero przyjechałem, a nie chciałbym się znowu pakować :roll:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: dani888 »

Mario a kiedy kończy się Twój pobyt ? Ogólnie jesteś zadowolona ? I nie dołuj ANDIEGO bo faktycznie jest w Muszynie drugi dzień dopiero :lol: :lol: . Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko , u mnie 31 st. w cieniu :shock: :) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Felice »

Krynicę już odwołują.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: dani888 »

Słyszałam o tym . Feli a co z kuracjuszami , którzy tam jeszcze są ? Wiesz coś o tym ? :kwiat:
elizabeth
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 23 mar 2014 18:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: elizabeth »

Byłam w Inowrocławiu w Energetyku w dniach 09-30.07.2020.
Nie ma żadnego zakazu wychodzenia w pokojów i na zewnątrz. Rano przy wejściu na stołówkę mierzenie temperatury i mycie rąk. Siedzi się co drugie krzesło. Wszyscy chodzą w maseczkach nawet na zabiegi.
elizabeth
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 23 mar 2014 18:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: elizabeth »

Jerzyk_W pisze: 04 sie 2020 15:07 Dziękuję za cenny opis sytuacji. Mało osób chce zabrać głos w tym temacie, a szkoda, bo nie każdy może bez szkód dla siebie skorzystać z lecznictwa sanatoryjnego w dobie pandemii koronavirusa. Im więcej informacji tym bardziej racjonalne decyzje będą podejmowane. Jest grupa która nic sobie nie robi z obecnej sytuacji i dzięki nim jak się wszystko ponownie zaczęło ruszać w sanatoriach tak szybko może się skończyć. Obym był złym prorokiem w tej materii. :kwiat: :kwiat: Czekam na dalsze co nieco w sprawie tytułowej.
Na zabiegi każdy chodzi o wyznaczonej godzinie nie nie ma tłoku. Pilnują żeby krzesła przed gabinetami były w odpowiedniej odległości. Wszyscy chodzą w maseczkach i bardzo rzadko kogoś trzeba było upomnieć. Prędzej dlatego że się zapomniało jej założyć a nie dlatego ze się nie chciało. W windach nie było tak źle. Nie pchali się na ścisk. Przy wejściu pilnowali żeby nie wchodził nikt obcy do budynku.
Pytaj jeżeli chcesz jakiś bardziej konkretnych informacji. Byłam w lipcu.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Danka51 »

Właśnie wróciłam z sanatorium SANVIT w Ciechocinku.Muszę powiedzieć że pobyt był
bardzo udany.Warunki pobytowe ,jedzenie oraz cała baza zabiegowa super. Z utrudnień
to chodzenie w maseczkach na terenie budynku i zabiegach. Może niektórzy jadąc do
uzdrowiska myslą o tańcach. Jak ktoś chciał to gdzieś wyskoczył ale na terenie obiektu nie
było.Naprawdę polecam i nie trzeba się bać. Pozdrawiam i życzę dobrej kuracji.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Maria K »

dani mój pobyt kończy się we wtorek 11 sierpnia. Ja jestem bardzo zadowolona, miałam wodę, las, góry i to wszystko co mi do szczęścia potrzebne. Pomimo jakichś minusów pobyt zaliczam do bardzo udanych. Jestem szczęśliwa że wydzwoniłam ten zwrot, pogoda dopisuje jest super. Nie chcę dołować andiego, ale tu wszyscy pracownicy się boją ze ich znów zamkną. Wszyscy mówią o Krynicy, a to nie tak daleko. Mówią że w Krynicy nie przyjmują nowych kuracjuszy.
ODPOWIEDZ