Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: Hipokryt »

... to genialny komentarz do dyskusji o pobycie w sanatorium w dobie pandemii ;)
Nawet poważne sprawy można potraktować "kabaretowo" , więc i do "cyrku" coraz bliżej :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: dani888 »

Z tym , że do cyrku nie wszyscy nadają się :roll: .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: GIENIA »

darek pisze: 03 paź 2020 19:52 oj Gienia Gienia

Gdybym się wydarł to zapewne może bym dostał w michę jak ta ekspedientka w tej Żabce czy został ukarany jak ta Pani w Sklepie .
Zresztą nawet na Portalu są Osoby wątpiące w Coronę .
Tylko skąd ta liczba w TV powyżej 2 000
A będzie jeszcze gorzej .

Generalnie nie ma się co nakręcać .
Ale podobała mi się wypowiedź Pani z Tego DPS chyba z Bełchatowa ,że zaprasza do Pomocy bo personelu pomocniczego czy medycznego są tylko Osoby na iluś chorych.

Oj Darku , Darku :)

U nas w sklepie w sobotę interweniowała policja . Była pani z dzieckiem ok 1 roku , które kichnęło . Pani obok , była akurat nachylona przy regale i to dziecko kichnęło tuż obok Niej . Doszło niemal do rękoczynów . Właścicielka wezwała policję . Dziecko w takim wieku nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa . :roll:


Wydaje mi się , że nikt nie wątpi w istnienie tego koronawirusa , ani w to , że może on spowodować chorobę o nazwie COVID-19 .
Ja bynajmniej nie wątpię w ich istnienie . I oby nas omijał . Moje wątpliwości dotyczą czegoś innego , nie samego ich istnienia .

To prawda , nie ma się co nakręcać ;)

Nie tylko pani z Bełchatowa prosi o pomoc , inni też ... a uważasz , że gdyby nie pandemia , a prosiliby o pomoc przy osobach chorych , leżących , wymagających często mycia , karmienia , to mieliby chętnych :?:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3203
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: violet58 »

FB_IMG_1602528308729.jpg
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14470
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ANDY12345 »

Popieram rencami i nogami :idea:
forumowicz

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: forumowicz »

W dzisiejszym programie "Alarm" w TVP1 było przedstawione taneczne "podziemie" w Ciechocinku w dobie koronawirusa. Kto nie oglądał, to może ten materiał obejrzeć na VOD. Szala-la-la-la..zabawa trwa.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14369
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: GIENIA »

A gdzie służby odpowiedzialne za to ...panie M :?: ;)
forumowicz

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: forumowicz »

Organizatorzy takich baletów napykają sobie kłopotów i może skończyć się zamknięciem lokalu. U nas również jest kilka osób które z niecierpliwością czekały na bilet do raju żeby zaszaleć i to nawet po 3 lata, a tu bęc. Nóżkami to można pod stołem potupać. Szkoda mi tych osób które tylko dla rozrywki przyjeżdżają do uzdrowisk i teraz muszą się męczyć.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: ewasz »

Mocart, zastanawiająco jesteś zorientowany sprawami, które się działy w czasie jak Ciebie nie było jeszcze na Forum. Myślę, że jesteś "farbowany lis" 🙄😲🤔😜😂
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5047
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pobyt w sanatorium w dobie koronavirusa

Post autor: zbigniew165 »

Ewasz też myślę podobnie jak Ty. Pan M " wyskoczył jak Filip z konopi" i już chciał nas przyszłych kuracjuszy w Świnoujściu pozamykać w pokojach.
Uczepił się tych potańcówek, może z zazdrości że on nie może i nie chce odpuścić.
My z Gienią tam przyjedziemy bez względu na to czy potańczyć gdzieś będzie, czy nie. Tańce to tylko dodatek do pobytu sanatoryjnego i chyba lepszy niż np. picie alkoholu bez umiaru.
Czemu ten Pan M nie zalogował się na forum przed wyjazdem do sanatorium, a teraz nawet nie napisał w jakim obiekcie jest, bo być może wcale go tam nie ma fizycznie. :?:
ODPOWIEDZ