Krynica,Iwonicz,Rymanów (sierpień,wrzesień 2020)

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Krynica,Iwonicz,Rymanów (sierpień,wrzesień 2020)

Post autor: Kachurka »

Kochani.Jeśli jesteście aktualnie lub niedawno byliście w sanatoriach w wymienionych uzdrowiskach,proszę dajcie znać jak teraz jest.Chodzi o zabiegi,basen,o ilość kuracjuszy,ogolnie życie miejskie.Czy atmosfera nie jest przytłaczająca i smutna?Planuje krótki urlop ,ale pustek na deptaku bym nie chciała i przetrzewionych sanatoriów tez niekoniecznie.Wieczorne życie towarzysko-muzyczno-biesiadne,pewnie nie istnieje?Chcę śmignąć we wrześniu,ale jak będzie wyludnione i smutno ,to chyba spasuję...Dzieki za każde info❤️
Wojciechgrzegorz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 02 gru 2019 23:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica,Iwonicz,Rymanów (sierpień,wrzesień 2020)

Post autor: Wojciechgrzegorz »

Ja jadę 07.09. do Iwonicza Zdroju do Wisły i też jestem ciekaw jak będzie. Przez Covid odwołany miałem wyjazd 16.08.do Stróży(czerwoną strefa) a wcześniej 13.03. do Muszyny. Podobno na tańce nie ma co liczyć. Żeby chociaż basen był dostępny.. Najważniejsza dobra pogoda i fajne towarzystwo a to już loteria..
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica,Iwonicz,Rymanów (sierpień,wrzesień 2020)

Post autor: Kachurka »

Tyle osób wypoczywa aktualnie w sanatoriach i tak mało opisu jak jest.Mysle,ze jest Wam wszystkim tak cudownie ,ze nie macie czasu na siedzenie w sieci😂.Postawilam na reset w Lwimgrodzie w Krynicy.Za tydzień to ja,bede tą opisującą!.Pozdrawiam Was wszystkich ,którzy to czytają!
ODPOWIEDZ