Uzdrowiskowe leczenie szpitalne dorosłych

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
MisiaJ
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 mar 2021 23:27
Oddział NFZ: Dolnośląski

Uzdrowiskowe leczenie szpitalne dorosłych

Post autor: MisiaJ »

Jadę pierwszy raz i jestem ciekawa jak tam jest czy można wychodzić na spacer. Byłam rok temu na rehabilitacji i był zakaz wyjścia i odwiedzin. 3 tygodnie w pokoju 3 osobowym. Pierwszy tydzień to popłakiwałm, a po wyjściu do domu to ze szczęścia płakałam i przyrzekłam sobie że już nigdy nie dam się zamknąć na własne życzenie. Jeśli ktoś jest teraz lub wrócił proszę niech napisze i co trzeba zabrać ze sobą. :serce: :kwiat: :roll:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14510
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uzdrowiskowe leczenie szpitalne dorosłych

Post autor: ANDY12345 »

No to miałaś niefart, tylko czy do ośrodka czy do terminu :roll: . Będąc w zeszłym roku na szpitalnym przed kolejnym zamknięciem sanatoriów (październik) jedynym ograniczeniem było noszenie wszędzie maseczek. Jak będzie w tym roku to czas pokaże, ale moim zdaniem wszystko zależy od kierownictwa danej placówki. Lepiej wcześniej zadzwonić do danego ośrodka i dowiedzieć się u źródła jakie ograniczenia nas czekają. Z biegiem czasu może się wiele zmienić , bo z dnia na dzień przybywa coraz więcej zakażonych i więcej może być ograniczeń. Ale żeby nie można było wyjść na zewnątrz, to tylko przy kwarantannie ośrodka się zdarzało.
Więcej info to może się dowiemy jak forumowicze "zaaklimatyzują" się i będą zamieszczać relacje... ciekawe czy będą różnice i jakie między ośrodkami z różnych stref koloru , pozdrawiam :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowiskowe leczenie szpitalne dorosłych

Post autor: berbla65 »

Taaak, czekamy na relację z ich pobytu a oni milczą :cry: pozdrawiam piszących i czytajacych :P
ODPOWIEDZ