Nałęczów Szpital Uzdrowiskowy

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Jan_57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 kwie 2021 11:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Nałęczów Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Jan_57 »

Witam Forumowiczów! Jestem tu nowy i wyjeżdżam w lipcu pierwszy raz do sanatorium w Nałęczowie. Byłbym wdzięczny za informację czy bardzo uciążliwe są restrykcje związane z pandemią i czy możliwe jest dostanie pokoju jednoosobowego. Zastanawiam się czy dobrze rozumiane "życie sanatoryjne" w aktualnych warunkach zupełnie zamarło ? :), bo jeśli tak to wybór lektur na pobyt nabiera szczególnego znaczenia.
Pozdrawiam
Jan
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Nałęczów Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: jan19557 »

W różnych miejscowościach są różne obostrzenia, są reguły którym należy się podporządkować ale specjalnie nikt tego nie pilnuje aż tak rygorystycznie. ludzie chodzą w maseczkach po budynkach jak i na zabiegi ale wielu po prostu o tym zapomina i nikt nie robi z tego afery. Jak już się trafi jakaś nadgorliwa terapeutka to ma przy sobie rezerwowe maseczki i może sprezentować. Wczoraj wróciłem z Wysowej i w jednym sanatorium były tańce w zasadzie każdego dnia w drugim raz w tygodniu a w trzecim nawet nie otworzono kawiarni i nie organizują żadnych rozrywek nawet ogniska chociaż byli chętni i góral by pogawędził przy muzyczce. Co do jedynek to najlepiej zadzwonić do sanatorium i dowiedzieć jakie są warunki na jedynkę bo w każdym sanatorium są na pewno ale z przydziałem mogą być trudności. Mnie np. proponowano jedynkę z PFRONU ale odmówiłem bo nie lubię tak samemu siedzieć w wolnych chwilach.
Jan_57
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 kwie 2021 11:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Nałęczów Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Jan_57 »

Bardzo dziękuję za ciekawe spostrzeżenia i rady
Pozdrawiam
Jan
ODPOWIEDZ