Tanie sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
rozantka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 193
Na forum od: 14 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Tanie sanatorium

Post autor: rozantka »

Do Mazreny.
Ja jadę do sanatorium prywatnie z zabiegami Na 21 dni. To też jest sanatorium mimo że nie NFZ tylko prywatnie.
Chyba ,że się myle???
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Tanie sanatorium

Post autor: jan19557 »

Proponuję skorzystać z Sanvitu w Iwoniczu.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Tanie sanatorium

Post autor: sinobrody »

Dziękuję za podpowiedź, ale raz, że jest to jeszcze dalej jak do Szczawnicy ( byłem kiedyś w Starych Łazienkach w Iwoniczu), a dwa to, że.... dużo drożej. Tygodniowy pobyt to 1600zł więc jak by nie liczyć wychodzi za 14 dni 3200zł. Więc ponad 1000zł drożej jak w Dzwonkówce.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Tanie sanatorium

Post autor: Felice »

Zbyszku sprawdź ofertę Uzdrowiska Lądek - Długopołe. Ceny przyzwoite. W Lądku jeszcze Mir-Jan z basenem. Nieco na uboczu, ale fajne miejsce. Tam najlepiej dzwonić, bo wtedy można negocjować ceny.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Tanie sanatorium

Post autor: sinobrody »

Dzięki Felice. Sprawdzę. Tylko prawda jest taka, że niby szukam czegoś tańszego co jest raczej nierealne bo albo o jeden zabieg mniej, albo nie ma jedynek i należy dopłacić i wychodzi na to samo, a ciągnie mnie do Szczawnicy jak wilka do lasu.
Część moich znajomych dziwi się, że jeżdżę do tych samych miejscowości (Świnoujście i Szczawnica) po kilka, kilkanaście razy, a ja po prostu tam się dobrze czuję. Mając sporo latek to się zaliczyło i sporo różnych kurortów, ale lubię co lubię i nic na to nie poradzę.
Dziękuję jednak za podpowiedź i sprawdzić nigdy nie zaszkodzi.
Pozdrawiam- sinobrody/Zbyszek
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Tanie sanatorium

Post autor: Felice »

Teraz zdecydowanie lepiej dzwonić wszędzie niż szukać z cenników. Jest dużo fajnych ofert last minute , bo wiele miejsc nadal pozostaje niewykorzystanych. Sprawdź jeszcze ofertę dla seniora w Bristolu Kudowa Zdrój.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Tanie sanatorium

Post autor: sinobrody »

Dzięki Felice. Pewnie sprawdzę, ale jest mi wszystko jedno gdzie byle dalej od tej pustki.
Odczekam te 3 tygodnie po szczepionce i wówczas gdzieś wyjadę. To pewne.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam-sinobrody/ Zbyszek.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Tanie sanatorium

Post autor: Mazrena »

Sinobrody jest mi b przykro :roll: ,że chcąc Tobie pomóc i prosząc abyś dokladniej określił o co chodzi to mnie nazwałeś przemądrzałą :shock: :? taka nie jestem i w rzeczach mnie nie znanych nie wypowiadam się, a zostałam też nieraz na tym forum wyprostowana.. :evil:
Mogłam ja nazwać ,że taki weteran jak Ty z takim stażem zadajesz dziwne pytanie, a tak nie potraktowałam ;)
Może staż na forum nie równa się ilości wyjazdów :lol: :lol: Właśnie stażu sanatoryjnego z NFZ mam malo, ale priv -bo takie je nazywam a nie sanatoryjnymi. :roll: :oops:

Zbyszku dzięki za obrone i miałeś rację, a zostałam niewinnie zaatakowana- :kwiat: :roll:
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Tanie sanatorium

Post autor: sinobrody »

Miałem już nie wracać do tematu. Dla mnie jest zamknięty.
Skoro zostałem wywołany do tablicy przez Mazrena to z grzeczności odpowiem.
Jeżeli prześledziłaś wypowiedzi w tym wątku to jedynie mój imiennik jak się wyraziłaś
"stanął w Twojej obronie".
Dla wszystkich innych jest jasne, że nie jest ważne czy się jedzie na 14 dni, 21dni, 28 dni, czy z NFZ, ZUS, prywatnie.
Wszystko są to sanatoria. Wprawdzie te 14 dniowe nazywane są Turnusami Rehabilitacyjnymi, ale jest to najmniej istotne.
Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o turnus 14 dniowy, a nie o wczasy. Wydawało mi się, że każdy to rozumie i z późniejszych wpisów tak wynika.
Możliwe, że niepotrzebnie się uniosłem więc przepraszam i weź pod uwagę, że tydzień temu pochowałem żonę z którą przeżyłem 50 lat.
Dokładnie to w przyszłym roku o tej porze byłby jubileusz, a tak pozostała ... pustka.
Do dzisiaj nie mogę się pozbierać i w związku z tym może reaguję na niektóre sprawy zbyt emocjonalnie.
Jeszcze raz przepraszam i życzę udanych turnusów.
sinobrody/Zbyszek
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Tanie sanatorium

Post autor: GIENIA »

Wyrazy współczucia Sinobrody Zbyszku ...


Pisane tutaj było na forum sporo o ośrodkach .. Światowid , Gardenia , Watra w Iwoniczu Zdroju .... ceny przyzwoite :)
ODPOWIEDZ