Podróż pociągiem.

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: berbla65 »

W sierpniu 2019 też jechałam nocnym pociągiem ( ale w przedziale 6 osób) do Kołobrzegu do Mewy i było Ok . 3 ostatnie stacje już byłam sama w przedziale :roll: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
rozantka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 193
Na forum od: 14 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: rozantka »

JA wybieram się do Kołobrzegu pod koniec czerwca. Też pociągiem . Z Wrocławie o 5,33 i podróż trwa 6 godzin.
Zastanawiałam się nad Hoperem. miejsce, miejsce. Ale chyba jednak pociąg wybiorę. W busie ciasno może być ,
Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: Teri5 »

Witaj. Ja 30 czerwca będę już wracać, Ty będziesz zaczynać swój pobyt. Mam nadzieję, że pogoda dopisze :) . Pozdrawiam :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: Zosia »

Z Kormorana powinnaś być zadowolona. Nie wiem jaki pokój zarezerwowałaś , mają tam jedno studio 2+1 , dwójka kiepska ale 1- ok polecam i tania. Z balkonem, lodówką i telewizorem we wrześniu było niecałe 2 000 zł . Miłego pobytu :). Ja od 26.06 na turnusie w Jantarze.
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: Mirabella »

Czy ktoś z państwa jechał pociągiem do Ustki.
Mam turnus rehabilitacyjny i planuję jechać nocą bezpośrednim pociągiem z Warszawy .
Może ktoś tak jechał?....
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: danusia57 »

Jechałam pociągiem nocnym 21.33 z Lublina do Ustki. Juz na początku mielismy opoznienie 35 minut bo czekalismy na pociąg z Wrocławia.Cieszylam się ze będzie malo ludzi w przedziale, ale to były tylko marzenia bo już w Puławach, a póżniej w Wawie Wsch przedzial byl pełny czyli 8 osób.Tragedia jechac w takim ścisku całą noc, więc często wychodziłam na korytarz.
Na 8 osób tylko dwie miały maski na buzi, a reszta nie, konduktor miał maskę na brodzie.Niestety wracam do domu znowu pkp
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: Zosia »

Dlatego ja z Warszawy zdecydowana jestem jechać pendolino w dzień i jeszcze wykupię drugi bilet z ulgą najlepiej dla żołnierza :) aby obok nikt nie siedział
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: darek »

okazuje się ,że w PKP od poczatku WAKACJI 2021
Zostały zniesione LIMITY podróżnych
Wprowadzono nawet taki dziwny a może i przypomniano ,ze Miejsce Musi być Fizycznie zajęte.
Opcja na Opiekuna Definitywnie Odpada
Na Żołnierza podobnie

Zresztą tak w PKP jak i PKS
Covida już nie ma
Wczoraj postanowiłem sobie zrobić z Janem ( Wnukiem ) wycieczkę autobusem PKS i okazuje się że w Autobusie Nie ma LIMITÓW
,jak również na cały Autobus łącznie 4 Osoby miały Maseczki a ludków było Tylu ,że Pewien Jegomość Nakazał mi wziąść Jana na Kolana Bo to Dziecko/Dopiero gdy okazałem Panu 2 Pełne Bilety -Bo wiadomo Dziadek nie miał dokumentu uprawniającego do Ulgi Dziecka - Pan popuścil -Fak Jana posadziłem przy oknie ( od Pana mocno było wyczuć Browar )

Wydaje mi sie ze chyba NIKT nie zważa na Covida
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: BarbaraB64 »

Darku w pociągach też nie ma limitów ,nawet można było kupić bilet bez rezerwacji miejsca czyli stojąc w korytarzu .Zobaczę jak to będzie wyglądać już w sobotę bo jadę pociągiem do Kołobrzegu ,Ja oczywiście mam miejsce siedzące ;)
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Podróż pociągiem.

Post autor: BarbaraB64 »

Witam.W sobotę miałam przyjemność podróżowania pociągiem z Gliwic do Kołobrzegu , bilet kupiony trzy tygodnie wcześniej ,miejsce w wagonie z przedziałami w przedziale 6 miejsc .Pomimo tego że na stacji zapowiadali że pociąg wyłącznie z rezerwacją miejsc to tak nie było bo na korytarzu dużo ludzi stało więc do WC trzeba było się przeciskać między ludźmi i bagażami .W przedziałach też ciasno , dobrze że walizkę wysłałam kurierem bo nie wiem gdzie bym ją wstawiła ,torbe podręczną musiałam pod nogami trzymać więc siedziało się niewygodnie . Większość ludzi bez maseczek ,pociąg do Kołobrzegu dotarł z godzinnym opóźnieniem .
ODPOWIEDZ