Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kamila1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 sty 2022 12:13

Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Kamila1983 »

Dzień dobry, tata dostał skierowanie na wczesną rehabilitację kardiologiczną. Jest po bypassach. Dodatkowo ma cukrzycę. Na ten moment szukamy na NFZ. Który ośrodek Państwo mogą polecić jeśli chodzi o infrastrukturę zabiegi jak i o posiłki. Czy w obecnych czasach covidowych są ośrodki z których można wyjść na zewnątrz poza ośrodek? Czytałam, że czasem jest możliwość dokupienia posiłku, na jakiej zasadzie się to odbywa?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Dzia_dek »

Kamila nie napisałaś z jakiego regionu Polski pochodzicie. Chodzi mi o dojazd do miejsca,
które chciałem polecić, a zbyt długa podróż chyba nie jest wskazana przy schorzeniach,
jakie wymieniłaś. Proponuję Ci zadzwonić do Podkarpackiego Centrum Rehabilitacji
Kardiologicznej "Polonia" w Rymanowie Zdroju. Ponieważ jest to obiekt, który specjalizuje
się w tego typu schorzeniach, myślę, że tam uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące
Ciebie pytania.
Kamila1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 sty 2022 12:13

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Kamila1983 »

My jesteśmy z Łódzkiego ale jesteśmy w stanie tatę komfortowo przetransportować. Dziękuje za polecenie zaraz poczytam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Felice »

Kamila wczesną rehabilitację kardiologiczną ma MSWiA w Sopocie, Wojskowy w Ciechocinku, Równica Ustroń, Krystyna Busko Zdrój, Nałęczów Szpital Kardiologiczny… to te, które znam. Teraz niektóre przyjmują pacjentów po covid więc trzeba dzwonić i pytać.
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Aleksandra22 »

Witam polecam Busko-Zdrój Szpital Krystyna proszę poczytać o ośrodku ja byłam i byłam zadowolona i dosyć blisko od Państwa. Wychodzić można jak do tej pory a co będzie w nadchodzących dniach ?.
Kamila1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 sty 2022 12:13

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Kamila1983 »

A orientuje się Pani czy można w Busku dopłacić za pokój jednoosobowy? I czy blisko jest jakaś kawiarnia i restauracja?
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Aleksandra22 »

Z tego co wiem to można trzeba zwonic wcześniej a kawiarnia i sklep spożywczy wiza wi Krystyny
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Aleksandra22 »

Restauracje też są blisko ogólnie Krystyna jest dobrze usytuowana blisko park kawiarnie restauracje i jest gdzie spacerować.
Kamila1983
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 sty 2022 12:13

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Kamila1983 »

Zastanawiam się tez nad tym 22 wojskowym w ciechocinku. Czy ktoś może się podzielić opinią na temat wychodzenia poza ośrodek i ewentualnych restauracji kawiarnii obok czy tez na terenie ośrodka?
Aleksandra22
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 10 gru 2018 21:07
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wczesna rehabilitacja kardiologiczna

Post autor: Aleksandra22 »

Pani Kamilo w Ciechocinku też byłam rehabilitacja wyżywienie Ok ale restauracje, kawiarnie z wojskowego kawałek nie wiem jak Pani Tata się porusz bo do miasteczka trzeba kawałek przejść
ODPOWIEDZ