Trzygłów

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ulmadz1958
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 19 lip 2020 14:38
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Trzygłów

Post autor: ulmadz1958 »

Może Ktoś podzieli się informacją-wrażeniami z pobytu w sanatorium Trzygłów w Świnoujściu
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Trzygłów

Post autor: Dzia_dek »

Pod hasłem "Trzygłów" znajdziesz trochę informacji na temat tego obiektu, które są dostępne na stronach naszego Forum.
W zamian natomiast oczekiwalibyśmy /my - użytkownicy tego forum/ Twojej opinii po pobycie w sanatorium. To jest kolejne
pytanie o obiekt sanatoryjny, które pada z Twojej strony, ale już jego opisu po Twoim pobycie nie mogę się nigdzie doszukać.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Trzygłów

Post autor: GIENIA »

Ulmadz , w innym temacie piszesz , że czytałaś bardzo złe opinie o Trzygłowie ... tak na prawdę nie wiem , jakie złe opinie mogłaś czytać . Jedno , co mi przychodzi do głowy , to standard budynku . Pomimo nie najnowszego standardu .... to kameralny budynek , z podjazdem , dostosowany dla osób niepełnosprawnych , mieszczący najwyżej 48 osób , pokoje są 1 i 2 osobowe , a w nich poza podstawowym wyposażeniem , sa także lodówki , każdy pokój ma własną łazienkę , część pokoi ma balkony ( wschodnia ściana ) . Jest też jakaś minimalna baza zabiegowa .
Ośrodek położony bliziutko promenad i głównego zejścia na plażę , bliziutko apteka , sklepy , kawiarnia .
I to w zasadzie wszystko o Trzygłowie ...... bowiem na posiłki dochodzi się do nowoczesnego , oddalonego o ok 100 m Henryka , gdzie posiłki są chwalone przez kuracjuszy . Zdecydowana większość zabiegów odbywa się w położonym naprzeciwko Zakładzie Przyrodoleczniczym .
Trzygłów , jak i wiele innych ośrodków , należą do .. Uzdrowisko Świnoujście S.A ..... nie ważne , w którym z nich jesteś , zabiegi i tak masz w Zakładzie Przyrodoleczniczym . Jakość zabiegów nie zależy zatem od ośrodka , a od lekarza prowadzącego , a to już loteria ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Trzygłów

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Dodam do opisu Gieni, że jak ja byłem w Trzygłowie lekarz był bardzo fajny, zresztą z moich stron, a do Trzygłowa robiłem w ostatnim okresie czasu kilka podejść ze zwrotów, ale niestety Covid mi przeszkodził w pobycie w tym obiekcie, który połóżony jest w najlepszej lokalizacji wśrod obiektów firmy Uzdrowisjko Świnoujście S.A..
Wiem co piszę, bo ostatnio spędziłem w Świnoujściu 8 miesięcy pracując w jednym z sanatoriów,
Swój pobyt opisałem na forum i od tego czasu nic się w ym obiekcie nie zmieniło.
Najważniejsze, że jest w nim dużo jedynek, których nie uświadczysz w innych obiektach tego Uzdrowiska.
ODPOWIEDZ