Ustki czar...

Ustka okiem kuracjusza. Ustka jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ustki czar...

Post autor: Dzia_dek »

Piękne, cieszące oko, widoki na fotkach Majki. Hmm. a więc może by tak do ... Ustki? :)
Jedno z nielicznych uzdrowisk gdzie jeszcze nie byliśmy. Może ktoś podpowie czy w środku
sezonu (sierpień) znajdziemy (i gdzie) takie puste miejsca jak na wcześniejszych fotkach? ;)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustki czar...

Post autor: Nutka »

Ciekawe te Twoje zdjęcia, Majka :)
Po takich dzikich plażach, to i ja mogłabym poparadować w kaloszach :)

Pozdrawiam 😘
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustki czar...

Post autor: berbla65 »

Niestety w sezonie w Ustce tłoczno( byłam lipcu w zeszłym roku) - patrząc na zdjęcia Majki aż trudno uwierzyć, że plaże są puste a w sezonie to masakra🤦‍♀️pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ustki czar...

Post autor: strapper »

Potwierdzam, w sezonie tłumy jak w Sopocie
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

A ja dzisiaj zrobiłam "spacerek" po orzechowskich... nagle płytkie zejście na plażę. Idąc godzinę nie znaleźliśmy żadnych śladów, szłam śpiewając "Już nie ma dzikich plaż"..a tu proszę. Filmik z tejże plaży zaprzyjaźnione dusze dostały. Lato to nie moja pora na Bałtyk. Zdecydowanie.
Tydzień to za mało... odkryliśmy mnóstwo nowych miejsc i to cieszy. Jak i plany powrotu. Dziękuję tym co byli ze mną czytając. Dla koneserów jak to określiła koleżanka puste plaże mogą być miejscem kolejnego spotkania, poza sezonem oczywista.
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

Lasy orzechowskie i plaża ... gdzieś na n kilometrze.
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

Zachodzik...ostatni. Stopy, zmęczone ale dusza śpiewa.
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

Budzik na wschód słońca ustawiony a tu spać nie mogę...trzy zdjęcia dorzucam.
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

Trafiłam w ręce ( dosłownie) genialnego masażysty z Ukrainy. Nie dosyć, że po minucie znalazł źródło problemu t, nie dosyć, że z półgodzinnego masażu zrobił mistrzostwo świata to pomógł. Anatolij z Ukrainy. Pracuje we Włókniarzu. Dał mi namiary na kolegę z Wrocławia i zabronił poddać się operacji. Uwierzyłam nareszcie, że prawidłowy masaż faktycznie leczy. Śpię a ręce odpuściły, mogę odchylić głowę do tyłu. Szkoda, set tylko cztery spotkania. Jak ktjsy będzie polecam z całego ❤️
Gość

Re: Ustki czar...

Post autor: Gość »

Morze pożegnane. Spacer boso odbyty. Walizka w aucie. Fruuuu i cóż... oby wrócić jak najszybciej. Oczywiście totalnie poza sezonem. Latem jest tutaj deptak, tłum ludzi, o pustych plażach można pomarzyć. Co kto lubi 😉
ODPOWIEDZ