Ustka

Ustka okiem kuracjusza. Ustka jako uzdrowisko.
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

Mam nadzieję, że z Ustronia Morskiego wrócę równie szczęśliwa. Następnym razem zrób wszystko aby dotrzeć. Warto
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

Przy okazji...ciekawy awatar 😁
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: Pancernz »

He he dzięki postaram się kurcze powstrzymam się od picia albo pampers na drogę :D
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: Pancernz »

No i od tego czasu w Ustce nie byłem kiedyś co roku a potem już nic ....pandemia itd ,"trochę" ceny skoczyły to też ma swoją winę tym razem i tak zawsze coś.ktoś był w Ustce ostatnio z forumowiczów ? :)
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ustka

Post autor: strapper »

Ustka...jedno z moich miejsc na ziemi, jednakże tylko poza sezonem. Będę niedługo, szkoda, że tylko na kawę nooo herbatę też, bo jak się nie skusić na usteckie klimaty ;)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: Pancernz »

Tak dokładnie u mnie podobnie ,głównie grudzień to był tuż przed świetami,termin wtedy sprzyjął dobrym cenom .Moja miejscówka to była zawsze Hotel Ustka dawny Azoty ,małym spacerkiem przez lasek i już plaża .Kiedyś moje marzenia to były egzotyczne podróże ale czas i ceny mówią do mniej ej Ty Ustka to twoje piorytety,ciesze się ,że wciąz są ludzie kochający to miejsce.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 644
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ustka

Post autor: Abstynent666 »

Bede w Ustce od 20 maja ,to cos napisze :)
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1537
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ustka

Post autor: strapper »

Dzień dobry
Trochę zazdroszczę Tobie pobytu w Ustce.
Niestety w tym roku mnie tam nie będzie :(
Pozdrawiam miłego pobytu
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 644
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ustka

Post autor: Abstynent666 »

Zapomnialem ze obiecalem :lol: .Bylem widzialem i wrocilem .Pobyt na duzy plus ,takiej wyzerki to w zyciu nie mialem jak w os, Pomorze ,lokalizacja super blisko morza ,zaraz kolo lawczki Kwiatkowskiej .Miasteczko spokojne bezpieczne ,tance w Radosci tez nie daleko od Pomorza.Wrocilem z katarem 6 tygodni mnie meczylo,wial mrozny wiatr z nad morza,pogoda zmienna byla .Polecam wyjazd do Ustki zwlaszcza do Pomorza ,tam niema do czego sie przyczepic.A ci co ich stac polecam hotel Grand Lubicz ,bylem tam na tancach w sobote .Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: Pancernz »

ho ho Lubicz to ja z zewnątrz jedynie hehe ,podaliście fajne namiary super ,będę rozważał jak by co na wyjazd z córką w celach odstresowania fajnie,dzięki a na ławeczce oczywście fotka zaliczona ,fajny tam mają zwyczaj zawsze jakiś szalik Kwiatkowskiej ktoś przywiąże .......
ODPOWIEDZ